Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lush The Comforter Body Spray - Doften har inslag av svartvinbär och bergamott. Kommer inte till användning. Över 90% kvar. Porto tillkommer.
The comforter Lush body spray - Lush body spray The comforter 200ml. Se bild för hur mycket som är kvar
Lush body spray -     Rosa body spray limed edition säljs för 500kr sticky date body spray säljs för 250kr honey body spray säljs för 250kr. Fräsch duschgelé med en uppfriskande doft av grapefrukt. Perfekt för att väcka både kropp och sinne på morgonen. Kommer i en 500g flaska.
Sticky Dates Body Spray från Lush - Säljer en 5 ml av Lush Sticky Dates Body Spray. Den har en cool svart sprayflaska med en brun etikett. Doften är en härlig blandning av dadlar och sandelträ, perfekt för att känna sig fräsch och unik. Perfekt för daglig användning eller speciella tillfällen!
Sticky Dates Body Spray från Lush - Limited edition body spray från Lush med en rik och krämig doft av benzoinresinoid och sandelträ. Flaskan är svart med en praktisk sprayfunktion och rymmer 200 ml. Perfekt för dig som vill ha en söt och varm doft som håller hela dagen. Endast testad.
Sticky Dates Body Spray från Lush - En svart sprayflaska med doften Sticky Dates från Lush. Parfymen är en body spray på 200 ml med söt och varm doft av dadlar, benzoin och sandelträ. Flaskan har en praktisk sprayfunktion och modern design. Aldrig använd utan endast prov sprutad. Inte min typ av doft
Lush Super Milk Body Spray 200ml - Super Milk Body Spray från Lush i en svart plastflaska med spraymunstycke. Doften har fräscha citronnoter och en twist av vanilj. 200 ml, använd 2 gånger. Köpt i butik för några dagar sedan, köpt för 450 kr
Lush Sticky Dates Body Spray 200ml - En svart sprayflaska med Lush Sticky Dates Body Spray, 200ml. Doften har inslag av benzoin, sandelträ och sötma, vilket ger en varm och mjuk känsla. Flaskan är i plast med en praktisk sprayfunktion och modern design.
Maria.A

Passion Body Spray från Lush

Storlek: 5 ml
Kategori: Parfym
Märke: Lush

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer 5 ml av en Limited Edition Passion Body Spray från Lush. Den kommer i en cool, mörkbrun sprayflaska med en stor etikett i rött och vitt. Doften är lyxig och fruktig, perfekt för att få igång dina sinnen. Flaskan rymmer 200 ml och är lätt att a

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 75ml - Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum i 75ml flaska. Flaskan har en ikonisk svart kropp med matta och blanka ränder, guldigt spruthuvud och levereras i en svart och guldig metallburk. En maskulin och modern doft med lyxig känsla. Innehåller där den gröna visar, ca 30ml kvar
Billie Eilish - Billie Eilish 30ml er endast provad
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 100 ml. Lyxig och ikonisk parfym med stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut och ge din look en exklusiv touch. Runt 90ml kvar och den luktar exakt likadant som en äkta.
Essnce Strawberry Eclair Parfym - Upptäck ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Enkel att ta med i väskan och passar alla tillfällen.
Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml - Köpte denna Prada Paradoxe parfym på KICKS i Augusti för 1200kr. Har bara använt 2 gånger. Säljer då den inte riktigt passade mig. Men jättegod! Jag har kvitto och kontoutdrag som bevis på köp ifall det önskas :)
Xerjoff Erba Pura 100ml parfym - Snygg och exklusiv parfym från Xerjoff, Erba Pura. Flaskan rymmer 100 ml och levereras i original förpackning. Endast använd fåtal gånger alltså är flaskan fortfarande full.
Parfums de Marly Althaïr 125ml - Althaïr från Parfums de Marly som kommer i 125ml, andvänt ca 10ml bara så det är kvar ungefär 115ml. Den luktar lite som nybakta kakor tycker jag 🍪😋Bara att skriva om det är något.
Good Girl EdP 30ml - Good girl parfymen ifrån Carolina Herrera. Pris går att diskuteras. Hör av er vid funderingar!💗