Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym - En parfym med doft av blossom garden❤️ fick i present och använd cirka 3 gånger med få sprut då jag inte gillade doften så mycket❤️
Parfym  - Den är öppnad, använde ungefär 10 ggr så i princip hela flaskan kvar
Parfym  - Hollister parfym lite kvar, doftar gott, somrig, fräsch.
Parfym - Parfym från Zara
Parfym - Parfym. Liknar valentino. 100ml.  Fråga vad som helst!
Parfym - Säljer två parfymer från märket la rive. Båda är nästan helt fulla och knappt använda! Går att köpas styck, hör av er isåfall!! Pris kan diskuteras.
Parfym - Köpt på normal, använd 2 ggr men passar inte mig💕
Parfym  - säljer denna oöppnade parfymen då den ej kommer till användning
Nattids parfym
Nattids parfym - 89 Nattids parfym - 90 Nattids parfym - 91

Nattids parfym

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Parfym

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer Nattids parfym för att den aldrig har kommit till användning, jag skulle säga att den är i nyskick och är alltså endast är testad några gånger. Har även förpackningen kvar (se bild). Kom privat för frågor :)

Alina
Alina
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.