Ebba 123
Ebba 123
Sol de janerio
Sol de janerio  - 0

Sol de janerio

Storlek: x
Kategori: Parfym
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nummer 59

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Sol de Janeiro Cheirosa 68 - Säljer då den inte kommer till användning. Fick i present denna sommaren och har använt lite av den som det syns på bilden💞 nypris är 300kr💞
Armani Stronger with you Intensely - Helt ny Armani parfym 100 ml i paket oanvänd.
Parfums de Marly Cassili 75ml - Cassili från Parfums de Marly i en snygg, lyxig flaska. Volym: 75 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv parfym i samlingen. Endast testad!
Herr parfym  - Acqua Di Giò EdT 30 ml
Clean Classic Vanilla Cloud EdP - Clean Classic Vanilla Cloud är en fräsch och modern parfym med en söt touch. Volym (30 ml).
Bare Vanilla Daydream mist - Fräsch och söt body mist från Victoria's Secret, Bare Vanilla Daydream. Volym 250 ml, aldrig använd 💕Skriv för frågor, kolla min profil för annat fint
Miss dior Essence - Ny doft från Dior. Jättegod, men passar tyvärr inte på mig. Tagit ca 2-3 spray. 35 ml flaska. Har tyvärr inte kartongen kvar.
Carolina Herrera  - En ikonisk parfym ifrån Carolina Herrera . Parfymen är 80 ml men det är 45 ml kvar i flaskan,se bilden med det silvriga bandet.