Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tobacolor från Christian Dior - Säljer en flaska Tobacolor från Christian Dior. Parfymen kommer i en elegant, cylindrisk glasflaska med en svart kork. Doften är känd för sina rika och varma toner, perfekt för den som gillar en djup och sofistikerad doftupplevelse.
Christian Dior Eden-roc 100ml - Elegant parfym från Christian Dior med doften Eden-Roc, perfekt för den som älskar lyxiga och sofistikerade dofter. Jag har tyvärr slängt kvitto och låda så har bara kvar flaskan, men eftersom den är nästan helt full (se på bilden) av 100ml så söker jag ganska mycket då jag köpte den för ungefär 3000kr. Men är också öppen för prutning och eventuella byten:)
Ambre Nuit parfym från Christian Dior - Säljer en lyxig flaska Ambre Nuit från Christian Dior. Parfymen har en elegant och stilren design med en genomskinlig flaska och svart kork. Perfekt för den som älskar exklusiva dofter. Flaskan är nästan full och redo att användas för speciella tillfällen.
Cologne Blanche från Christian Dior sampel - Exklusiv parfymflaska från Christian Dior, Cologne Blanche. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och vit etikett. Innehållet är ljust gult. En stilren och lyxig doft för dig som gillar klassiska parfymer.
Christian Dior Santal Noir 125 ml edp  - Christian Dior Santal Noir 125 ml edp med original förpackning. Endast andvänd vid några tillfällen (ca 20 ml använd)  Nypris: 3500 kr
Christian Dior Bois D'Argent Eau parfum - Bois d'Argent från Christian Dior är en exklusiv nischparfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och modern touch. Flaskan har tydlig Dior-branding och passar dig som gillar premiumkänsla. Nypris ligger på ca 5000kr, mitt pris är 3699kr. Inte mycket använd alls, avgör mängd kvar själv enligt bild.
Ambre Nuit parfym från Dior 125ml - Ambre Nuit Eau de Parfum från Christian Dior i en stilren, cylindrisk glasflaska med svart lock och vit etikett. Parfymen är bärnstensfärgad och kommer i en elegant vit kartong. Flaskan rymmer 125 ml och har en lyxig känsla, perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Tobacolor från Christian Dior
Tobacolor från Christian Dior - 89

Tobacolor från Christian Dior

Storlek: 114
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Exklusiv parfym från Christian Dior, Tobacolor, i en elegant vit förpackning. Perfekt för den som söker en sofistikerad och unik doftupplevelse.

Elias Salmo
Elias Salmo
(14)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
Meterre 134 extrait de parfum - Meterre 134 extrait de parfum med minimalistisk design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik doft. Flaskans etikett har texten 'one bold choice'. Volym och ingredienser syns ej.
Acqua di Giò Eau de Toilette - Stilren och populär parfym från Giorgio Armani. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och fräsch känsla. Flaskan har en modern design och är enkel att ta med sig. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.
Jean paul gaultier ultra male - Snygg parfym i en ikonisk flaska av jean paul gaultier hör av er vid frågor säg bara till det är ungefär 50ml kvar i den
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75 ml - Jean Paul Gaultier / JPG Le Male Elixir. Saknar ca 5 ml, är högst upp på den översta genomskinliga biten. Full presentation.
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕