Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Victoria's Secret Bombshell parfym - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum, 50 ml. Snygg rosa flaska och originalförpackning medföljer. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft från ett populärt märke.
Victoria's Secret Bombshell parfym - Den är 50ml❤️ mycket bra skick!
Victoria's Secret Bombshell Seduction Parfym - Säljer en elegant parfymflaska från Victoria's Secret, Bombshell Seduction. Flaskan är i en stilren, transparent design med en rosa toning och en dekorativ rosett runt halsen. Innehåller 50 ml Eau de Parfum men är halvvägs använd så ungefär 25 ml.
Victoria's Secret Bombshell parfym - Helt ny oanvänd! Bombshell Eau de Parfum från Victoria's Secret i en lyxig, multifasetterad glasflaska med rosa ton och elegant svart band runt halsen. Kommer i en snygg rosa kartong med svart detalj. Flaskan rymmer 100 ml och har en kristalliknande kork. Kvitto finns.
Victoria's Secret Bombshell parfym - Säljer denna då jag fick den i present och inte trivs så bra i doften. Snygg och populär parfym från Victoria's Secret. Bombshell-flaskan har en modern design med rosa detaljer som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar på hyllan.
Victoria's Secret Bombshell Seduction - Bombshell Seduction Eau de Parfum från Victoria's. Blommig doft av pion och mysk. Orginal kartong kvar. Knappt använd, se bild.
Victoria's Secret Bombshell EdP 50ml - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum i snygg rosa flaska. Volym: 50 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av glamour till din vardag.
Victoria's Secret Bombshell EdP 50ml - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum, 50 ml. En ikonisk doft i snygg rosa flaska, perfekt för dig som vill sticka ut och känna dig fräsch hela dagen.
Victoria's Secret Bombshell parfym 3 ml
Victoria's Secret Bombshell parfym 3 ml  - 0

Victoria's Secret Bombshell parfym 3 ml

Storlek: 3 ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Splittar min Bombshell från Victorias secret i 3 ml glasdekadent med sprayfunktion. 40 kr styck, finns 3 st.

Marika
Marika
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana The One EdP - Eau de Parfum för män med noter av tarocco orange, clary sage och sandelträ. Volym: 100 ml. Tillverkad i Italien. Snygg flaska och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut.
ZARA Nude Bouquet parfym - Säljer en nästintill oanvänd stilren parfym från ZARA med enkel design och modern känsla. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och blommig doft✨Flaskan är 100ml
Essnce parfym  - Parfymen aurora vanille från essnce, testad 1 gång
Essnce Strawberry Eclair EdP 50 ml - ESSNCE Strawberry Eclair, 50 ml. Knappt använd, vilket syns på bild.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Margiela jazz club - Margiela jazz club parfym! 30ml! Perfeekt vinterdoft! Hör av dig vid intresse 🙌
Emporio Armani Stronger With You parfym - Emporio Armani Stronger With You. Cirka 55 ml kvar i 100 ml flaska.
ESSNCE Absolu Vanilla & I Am Vanilla - Två parfymer från ESSNCE: Absolu Vanilla och I Am Vanilla. Perfekt för dig som älskar vanilj och gourmand. Absolu Vanilla doftar som en vaniljbakelse, lite boozy och tyngd som gör att den upplevs som en mogen vaniljparfym🍦🧁🥃 I Am Vanilla doftar som en jordgubbstårta med vaniljkräm, bäriga inslag av jordgubbe och brunt socker🍰🎂🍓De är bara använda lite, båda två har väldigt mycket kvar!😍 Nypris: 360kr st