Swaryy

Yves Saint Laurent Eau de Parfum

Storlek: 60 ml
Kategori: Parfym

750 SEK

Beskrivning

Säljer en elegant Yves Saint Laurent Eau de Parfum i en stilren svart flaska med silverdetaljer. Flaskan rymmer 60 ml och har en lyxig känsla med märkets logotyp på locket. Perfekt för den som vill ha en sofistikerad doft. Helt ny, sprayad 3 gånger. Pris kan ändras

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
YSL Black Opium Parfym - Ny 50 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml - Köpte denna Prada Paradoxe parfym på KICKS i Augusti för 1200kr. Har bara använt 2 gånger. Säljer då den inte riktigt passade mig. Men jättegod! Jag har kvitto och kontoutdrag som bevis på köp ifall det önskas :)
Eau de caramel - Eau de caramel från Essnce, doftar som kolasås.
Prada blue ocean Luna Rosa  - En härlig citruosg och stark doft bra på sommaren och hela året stark rekommenderar denna
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut
Sol de Janeiro Cheirosa mist trio - Tre populära Brazilian Crush Cheirosa body mists i olika doftvarianter. Perfekt för dig som vill testa flera favoriter från Sol de Janeiro. Snygga flaskor som passar perfekt i väskan. En för 100 två för 175 alla tre för 250
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - ESSNCE Absolu Vanilla Eau de Parfum har en stilren look och passar dig som gillar minimalistisk design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
Ariana Grande Sweet Like Candy 30ml - Snygg parfym med unik design och fluffig detalj. Sweet Like Candy by Ariana Grande, 30 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och lekfull doft på hyllan. Flaskan är lite skavd, de sista bilden för hur mycket som är kvar.