Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Lyxig parfymflaska med transparent glas och ljusgul vätska, dekorerad med guldiga YSL-detaljer och en svart asymmetrisk kork. Kommer i elegant förpackning med guld och silvertryck. Perfekt för dig som gillar exklusiv design och ikoniska dofter. Är utomlands för tillfället därav bilderna från internet. De är en obruten förpackning.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - LIBRE Eau De Parfum Intense från Yves Saint Laurent. Kommer inte till användning då den inte faller mig i smaken längre.
Yves Saint Laurent Libre parfym  - -Yves Saint Laurent Libre parfym  -90 ml ca hälften kvar  -köpt för 1499kr  -råka tappa den en gång därmed finns en liten skada se bild inget som stör   -DOFTFAMILJ- Blommig -TOPPNOTER- Mandarin, Petitgrain, Lavandin, Svartvinbär -HJÄRTNOTER- Lavendel, Jasmine, Apelsinblomma
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska av Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum. Flaskan har en unik design med en svart asymmetrisk kork och en gyllene YSL-logga runt den genomskinliga glasflaskan. Doften är känd för sin fräscha och blommiga karaktär. nypris 1400 säljer för 650💗
Yves Saint Laurent Libre parfym - Snygg parfymflaska från Yves Saint Laurent med genomskinligt glas och lyxiga gulddetaljer. Flaskan har en unik design med YSL-loggan i guld runt flaskan och ett guldigt lock med struktur. Doften är elegant och modern. 50 ml
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska av Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum. Flaskan har en stilren design med en gyllene YSL-logga och svart lock. Doften är innesluten i en genomskinlig glasflaska med en gyllene spraypump.
Libre Eau de Toilette från Yves Saint Laurent - Säljer en elegant flaska av Libre Eau de Toilette från Yves Saint Laurent. Flaskan har en stilren design med en svart kork och guldiga detaljer. Perfekt för den som älskar en fräsch och blommig doft.7ml
Yves Saint Laurent Libre EdP 30ml - YSL parfym som är knappt andvänd 30ml.      Orginalpris 700kr
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - 0 Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - 1

Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

420 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en parfym från Yves Saint Laurent. Doften är elegant och modern, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer. Använt någon gång som som även syns på bilden men gillar inte doften på mig själv.💕Köpte för 749kr på Kicks

Ellen
Ellen
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue parfym - En ikonisk parfym från Dolce & Gabbana med stilren design och fräsch känsla. Perfekt för dig som vill ha en klassiker i samlingen. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.
Valentino Donna Born In Roma 100ml - Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, vatten, bensen, salicylat, linalool, limonen, citronellol, benzylalkohol, och fler. Snygg design som sticker ut i hyllan.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Vanilla sass (Essnce) Eau de parfum 🍓 - Luktar som en vaniljig jordgubbstårta ungefär. Fått mycket komplimanger. Har så många vaniljdofter redan. 🤍🍰
ESSNCE Absolu Vanilla & I Am Vanilla - Två parfymer från ESSNCE: Absolu Vanilla och I Am Vanilla. Perfekt för dig som älskar vanilj och gourmand. Absolu Vanilla doftar som en vaniljbakelse, lite boozy och tyngd som gör att den upplevs som en mogen vaniljparfym🍦🧁🥃 I Am Vanilla doftar som en jordgubbstårta med vaniljkräm, bäriga inslag av jordgubbe och brunt socker🍰🎂🍓De är bara använda lite, båda två har väldigt mycket kvar!😍 Nypris: 360kr st
Azzaro The Most Wanted  - Azzaro the most wanted eau de toilette intense säljs då jag har tröttnat på doften.  Ungefär 95 ml kvar. Pris kan diskuteras och tveka inte om ni har några frågor.
One Bold Chemist julkalender - Julkalender från One Bole Chemist. Köpt för 944kr säljer nu för 799kr. Har sprutat varje liten flaka en gång. Annars är allt som nytt. Skriv vid frågor eller funderingar. Pris går att diskuteras vid snabb affär.
Spicebomb extreme - En gourmand doft med noter av vanilj och kryddor som är perfekta under kallare delen av året. Är lite mer 40 ml kvar av 50