Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Victoria Secret Bombshell  - Nytt skick knappast använd. Doftar väldigt gott. 75ml så alltså en mindre version.
Victorias secret bombshell eau de parfym - Säljer denna jätte trendiga parfym som jag köpte i våras då den tyvärr inte är en parfym jag sträcker mig efter längre. Den är knappt använd och näst intill full som man ser. Doftnoter finns på dom 2 sista bilderna! Kommer utan förpackningen men kommer självklart vara bubbelplastad. Pris kan diskuteras.
Victoria's Secret Bombshell parfym - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum, 50 ml. Snygg rosa flaska och originalförpackning medföljer. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft från ett populärt märke.
Victoria's Secret Bombshell parfym - Den är 50ml❤️ mycket bra skick!
Victoria's Secret Bombshell Seduction Parfym - Säljer en elegant parfymflaska från Victoria's Secret, Bombshell Seduction. Flaskan är i en stilren, transparent design med en rosa toning och en dekorativ rosett runt halsen. Innehåller 50 ml Eau de Parfum men är halvvägs använd så ungefär 25 ml.
Victoria's Secret Bombshell EdP 50ml - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum, 50 ml. En ikonisk doft i snygg rosa flaska, perfekt för dig som vill sticka ut och känna dig fräsch hela dagen.
Victoria's Secret Bombshell EdP 50ml - Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum i snygg rosa flaska. Volym: 50 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av glamour till din vardag.
Victoria's Secret Bombshell Summer 100ml - Cirka 50ml kvar. Luktar sött, fräckt och fruktigt/blommigt🥰.
Victoria secret bombshell
Victoria secret bombshell  - 89

Victoria secret bombshell

Storlek: 75ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte god parfym ifrån Victoria secret. Aldrig använd bara provad. Nypris 399kr, mitt pris 200kr

Ella Blomqvist
Ella Blomqvist
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸