Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ZARA Hypnotic Vanilla Parfym - Upptäck ZARA Hypnotic Vanilla – en Eau de Parfum med modern känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och stilren doft. Snygg flaska med guldig detalj, passar perfekt i din samling.ny aldrig använt
ZARA Love explotion & Hypnotic Vanilla - 175kr för båda tillsammans‼️‼️Två parfymer från ZARA. Love Explosion Special Edition och Hypnotic Vanilla. Båda är Eau de Parfum 30ml. Säljer de i första hand tillsammans.‼️Köpta för 140kr/st‼️endast sprayad ca 4-5ggr. Kommer i deras orginalförpackningar❤️nyskick
Red Vanilla Zara Parfym - Säljer pga kommer inte till användning. Påminner om La vie est Belle.
Gardenia Bloom 02 parfym från Zara - Zaras beskrivning av parfymen: ”Eau de parfum. En passionerad, omlott, silkeslen vit blomdoft. Gardenian ger en vällustig känsla kuvertväska apelsinblom- och kaffenoten, i ett fruktigt universum av persika och hallon.”
Zara Orchid Bloom Collection Parfym - Fräsch och trendig parfym från Zaras Bloom Collection. Perfekt för dig som vill ha en modern och stilren doft i vardagen. Snygg design som passar i väskan eller på hyllan. Använt 4 sprut. 90 ml
Gucci Bloom parfym  - Gucci Bloom parfym i en stilren, ljusrosa, rektangulär flaska med matchande lock. Flaskan har en minimalistisk etikett med svart ram och diskret text. Perfekt för dig som gillar exklusiva och blommiga dofter. Köpte den i ett sett för ungefär 1000kr men har jätt bort dom andra så bara den här kvar. Den är oanvänd har kanske använt den 1 gång.
ZARA RED VANILLA - Red vanilla från Zara. Lite mindre än halvt använd, luktar supergott, var en personlig favorit förut. ❤️‍🔥
Madonna Bloom Parfym  - Nyinköpt parfym edt 50 ml säljes för 60kr. Endast testad
Zara parfym hypnotic vanilla bloom
Zara parfym hypnotic vanilla bloom - 89 Zara parfym hypnotic vanilla bloom - 90

Zara parfym hypnotic vanilla bloom

Storlek: 80ml
Kategori: Parfym
Märke: Zara
Färg: Vinröd

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parfym från Zara, Tror jag har använt den max 2 gånger. På andra bilden kan man se att vättskan går iprinsip ända upp. 80 ml, nypris 279kr. Köpt för kanske tre månader sedan.

Emmalyman
Emmalyman
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Azzaro the most wanted parfum 100ml - Säljer denna Azzaro The Most Wanted parfum 100ml som är perfekt till vintern. Över 95ml kvar, box finns. Hör av er vid frågor. Är den bruna, ser svart ut på bilden😀
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
Parfym - Helt ny. Inte använd.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Essnce Absolu Vanilla - Essnce parfym helt ny, vanligtvis är den gul men mognar genom tiden 😊 nypris 360.
Yves Saint Laurent Eau de parfum intense  - Stilren och modern Eau de Parfum Intense från Yves Saint Laurent. Flaskan rymmer 100 ml och har en exklusiv design med YSL-logga. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft. Endast testad så i princip full.