Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Musk Collection Tahara Vanilla set
Musk Collection Tahara Vanilla set - 0

Musk Collection Tahara Vanilla set

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

250 SEK

Frakt från 35 SEK
Beskrivning

Lyxigt parfymset från Gulf Orchid med doften Tahara Vanilla. Setet innehåller en parfymflaska med svart lock, en body mist och en liten oljeflaska. Designen är vit och guld med orientaliska mönster. Perfekt för dig som älskar söta och mjuka vaniljtoner men ändå fräscht. 100ml parfym och 250ml bodymist. Helt ny!

Jassss
Jassss
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Sol de Janeiro kit 68 - 240 ml mist och body lotion som ni ser är bodylotion typ full och misten som man ser på bilden
Paris Corner Minya  - Paris Corner Minya, 100ml från början, ca 96-97ml kvar. Låda saknas
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude - Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude Eau de Parfum, 30 ml. Säljes då jag inte använder den, köpt på Lyko för 900kr. Sprayat Max 10 sprut, nästan helt full. 💗
Jean Paul Gaultier Elixir  - Säljer nu min Jean Paul Gaultier Elixir parfym, den är en 125 ml och är knappt använd är cirka runt 120 ml kvar! Vid intresse är det bara att höra av sig!
Essnce Coco On The Beach EdP  - Modern Eau de Parfum från ESSNCE. Endast test sprutat så i princip ny💕
Eilish Eau de Parfum 50ml - Eilish Eau de Parfum från Billie Eilish, 50 ml. Flaskan har en unik design inspirerad av ansikte och hals. Perfekt för dig som vill ha en parfym med cool attityd och snygg förpackning. Jag har använt den och det är liksom halva flaskan kvar darför säljer jag den för halva priset men helt bra skick annars!