Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cedrat Boise Mancera - Cedrat Boise från Mancera är en elegant Eau de Parfum med en fräsch och citrusaktig doft. Flaskan är genomskinlig med en svart kork och etikett, och rymmer 120 ml. Perfekt för den som söker en sofistikerad och uppfriskande doftupplevelse. Låda och kvitto finns, byten är intressant
Mancera Cedrat Boise EDP - Olika storlekar, 1ml 24kr, 2ml 38, 3ml 48kr, 6ml 65kr, 9ml 95kr
Mancera Lemon Line Eau de Parfum - Fräsch parfym från Mancera, Lemon Line, i en 60 ml flaska. Flaskan är cylindrisk med svarta och genomskinliga vertikala ränder och svart kork. Doften är citrusig och energisk, perfekt för dig som gillar fruktiga och fräscha toner.
Mancera Holidays Eau de Parfum - Mancera Holidays Eau de Parfum, 120 ml. En lyxig parfym med stilren design och guldig etikett. Sommar i en parfym! Säljer då jag håller på att rensa mina parfymer.  Använt några sprut (se bild).
Aqua Wood Eau de Parfum från Mancera - Exklusiv parfym från Mancera, Aqua Wood, i en lyxig blå glasflaska med guldfärgat lock. Kommer i en elegant guldig förpackning och med en matchande guldig tygpåse. Doften är Eau de Parfum och flaskan rymmer 120 ml. Tar byten eller pengar
Mancera Lemon Line Eau de Parfum - Fräsch parfym från Mancera, Lemon Line, i en snygg svart och guldfärgad flaska på 120 ml. Doften är citrusig och energisk, perfekt för dig som gillar fräscha och livliga toner. Flaskan har en modern design med svarta ränder och metallock.
Mancera Cedrat Boise Eau de Parfum 120ml - Jag har kvar förpackningen hör av er med mer info
Mancera Cedrat Boise 60ml - Cedrat Boise Eau de Parfum från Mancera Paris. Flaskan innehåller ca 55ml som är kvar .
Mancera Cedrat Boise Eau de Parfum
Mancera Cedrat Boise Eau de Parfum - 0

Mancera Cedrat Boise Eau de Parfum

Storlek: 120ml
Kategori: Parfym
Märke: Mancera
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skriv för mer information och pris kan diskuteras. Samples kommer med varje köp

Perfumerias
Perfumerias
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
YSL Libre Edp 90ml - YSL Libre Eau de Parfum, 90ml. Helt ny oöppnad
Sol de Janeiro kit 68 - 240 ml mist och body lotion som ni ser är bodylotion typ full och misten som man ser på bilden
Afnan 9am - En parfym från afnan 9am | 70% kvar av flaskan så 70/100 ml kvar | Endast 179:- | Tveka inte att höra av dig vid frågor | ladoelgato.resell
Prada Luna Rossa Carbon parfym - 75 ml kvar bra skick med box
Essnce parfym  - Super god Essnce parfym i doften i am vanilla. Säljes pga tröttnat på doften:) Använd några gånger. Doftar sött, jordgubb med vanilj 🥰
Stilren parfym i klackform - Good girl blush elixir, Eau de parfum elixir 30 ml, lite mindre än hälften finns kvar därför det låga priset
Parfums de Marly althaïr  - Parfym från Parfums de Marly, Althaïr, 125 ml. Skulle nog säga att det är ungefär 114ml kvar. Inget fel med flaskan eller paketet och allt som ni ser på bilden skickas hem! Skriv gärna till mig vid funderingar :)
Burberry Her Eau de Parfum 100ml - En jättefin, oöppnad parfym från burberry som doftar såååå bra, den är helt oöppnad och plasten är kvar, säljer eftersom jag råkade köpa två. Flaskan är 100ml. Nypris: 1200, säljer för 800.💗🍓🫐