Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml
Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml - 0 Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml - 1 Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml - 2 Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml - 3 Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml - 4

Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml

Storlek: 70 ml
Kategori: Parfym
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Lyxig parfymflaska i rött glas med guldiga detaljer och fyrkantig form. Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum, 70 ml. Flaskan har en elegant guldig etikett och matchande guldlock. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Parfymen är använd!! Försökte visa tydligt hur mycket som är kvar! Köpt på nk för 4100 kr, seriösa köpare kan få se orderbekräftelse kvitto etc

Feride Dillinger
Feride Dillinger
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.