Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ariana Grande Cloud parfym  - Parfym som inte kommer till användning. Inte använts speciellt många gånger så mycket mer än halva kvar! Skriv till mig vid frågor så svarar jag så snabbt jag kan! 💞☺️
Cloud Ariana Grande parfym  - jämförs pris: 760 kr ungefär 20% änvant 100ml söt parfym med noter av lavender, kokosnöt, praline och päron från ariana grande som kommer med kartongen - pris kan distukeras och kom privat om angående något annat
Ariana Grande Cloud parfym - Säljer Ariana Grande Cloud parfym med unik flaska i form av ett vitt och mörkblått moln. Flaskan har en genomskinlig molnformad kork och levereras i en snygg blå-lila förpackning med artistens porträtt. Perfekt för dig som älskar trendiga dofter och cool design.
Ariana Grande parfym Cloud - Parfymflaska från Ariana Grande i modellen Cloud. Flaskan är vit och blå med en unik molnformad bas och ett genomskinligt moln som lock. Snygg och lekfull design som sticker ut på hyllan. Perfekt för dig som gillar Ariana Grande och coola flaskor.
Ariana Grande Cloud Parfym - Knappt använd. Skriv för fler bilder om ni vill veta hur mycket det är kvar. Skulle säga att den knappt är använd.
Ariana Grande Cloud Parfym - Superfin parfym från Ariana Grande i modellen Cloud. Flaskan är vit och mörkblå med en unik molnformad design och genomskinligt lock. Kommer i en snygg blå kartong med artistens bild. Perfekt för dig som gillar coola och kreativa flaskor.
Cloud parfym av Ariana Grande  - Nästan full Cloud parfym. Ca 25 av 30 ml kvar. Se doftnoterna på bild 3 💖Nypris runt 400kr
Parfym Cloud av Ariana Grande - Säljer parfymen Cloud av Ariana Grande, 30ml. Säljes då den inte kommer så mycket till användning. Pris kan diskuteras🩵
Ariana grande cloud parfym
Ariana grande cloud parfym - 89 Ariana grande cloud parfym - 90

Ariana grande cloud parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite mer än hälften är kvar men kommer inte till användning nå mer så säljer den. Köpte den för 760kr🩷

Elise
Elise
(36)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸