europeresell

Creed Aventus 120ml EdP

Storlek: 120 ml
Kategori: Parfym
Märke: Creed
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

400 SEK

Beskrivning

Lyxig parfym från Creed, Aventus, i stor flaska på 120 ml. Levereras med originalförpackning och äkthetskort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Jean Paul Gaultier La Belle set - Limited edition presentbox med Jean Paul Gaultier La Belle. Innehåller parfym, body lotion och en mindre spray. Perfekt för dig som vill ha en snygg och unik doftupplevelse i samlarvänlig förpackning.
Prada Paradoxe Intense EdP 50ml - Trendig och ikonisk doft från Prada. Paradoxe Intense EdP, 50ml. Den är endast sprayad en gång, men kände att doften inte passade mig. Jag säljer den för 1000kr då den är köpt för 1600kr. Jag skickar gärna fler bilder om det önskas! 🩷
Dior Sauvage herrparfym, full! - Snygg och populär herrparfym från Dior. Perfekt för dig som vill sticka ut och ge ett fräscht intryck. Stilren flaska med tydlig Dior-logga. En favorit bland unga vuxna.
Miss Dior Blooming Bouquet parfym - Miss Dior Blooming Bouquet parfym i roller form i 30 ml , helt ny knappst andvända, skriv dm för mer info
Sol de Janeiro 68 - Säljer min sol de Janeiro 68 parfym som jag knappt har använt. Luktar super gott!!
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut