Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hypnotic Poison från Dior - 30 ml flaska ca 60% kvar, se bild mot lampan för att se hur mycket det är kvar. Nypris 820kr på Åhléns. Hypnotic Poison från Dior är en förförisk parfym med en djup röd flaska som påminner om ett äpple. Doften har toppnoter av kokos, plommon och aprikos, med hjärtnoter av brasiliansk rosenträ, jasmin och ros. Basnoterna består av vanilj, mandel och sandelträ. En söt och varm doft med inslag av vanilj och mandel.
Hypnotic Poison Dior  - Hypnotic Poison dior, två flaskor. En nyare och en äldre version båda med parfym kvar! Den stora och nyare är på 50 ml och har ca 35-40 ml kvar. Den mindre och äldre är på 30 ml och har ca 10 ml kvar.
Dior Hypnotic Poison EdT 50ml - Hypnotic Poison Eau de Toilette från Dior, 50 ml. Riktig vaniljdoft. Använt cirka 35% av parfymen?
Hypnotic Poison Eau de Parfum från Dior - Säljer en oanvänd flaska Hypnotic Poison Eau de Parfum från Dior:) 50ml
Hypnotic Poison Eau de Parfum från Dior - Säljer min Hypnotic Poison EdP från Dior 💖 då jag inte är så förtjust i doften längre. Den har noter av gourmandig vanilj och kryddor, håller väldigt länge! ✨ Den rymmer 50 ml och är 80-85% fylld! Nypris är ungefär 1200 kr!
Dior Poison girl  - Säljer min dior då den inte används längre, ord pris 1790
Poison girl dior - 50 ml dior parfym
POISON GIRL DIOR  - Jag säljer sampels och priset är per milliliter ( INTE HELA FLASKAN))   19kr per milliliter (1ml = 10 spray )  Priset är fast men vid större beställningar kan priset diskuteras!
mounzer

Dior Hypnotic Poison

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Dior
Färg: Röd
Skick: Nytt skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hypnotic Poison Eau de Toilette från Dior i en ikonisk röd glasflaska med rundade former och svart kork. Doften är orientalisk med inslag av vanilj, mandel och jasmin. Flaskan rymmer 100 ml och kommer med originalkartong.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Victoria secret Velvet petals  - Oanvänd victoria secret fragrance mist: Velvet petals, 75 ml
Stilren parfym i klackform - Good girl blush elixir, Eau de parfum elixir 30 ml
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir - Exklusiv parfym från Maison Francis Kurkdjian Paris. Grand Soir, Eau de Parfum, 70 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och elegant doft.
Sol de janiero 39 - 90ml
Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE Margareta Grääs är en Eau de Parfum säljer då det inte var en lukt som passar mig.  DÅ jag redan gått mer i pris så kommer jag inte göra det mer!!!
Very cherry  - Essnce very cherry 50ml se bilder för mängd kvar.
Baccarat rouge 540 - Hej! Säljer nu en parfym som min syster lämnat när hon flyttat hemifrån. Det är en unisex doft men jag tycker den är lite för feminin för mig. Priset är inte hugget i sten och känn er fria att lägga prisförslag:) Jag säljer den så billigt då atomizern är sönder...