Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Escada parfym  - Endast testad.
Parfym från Escada - Säljer en superfin parfym från Escada med en färgglad flaska som skiftar från gult till blått. Den har en blommig design på framsidan och en elegant silverfärgad kork. Perfekt för att fräscha upp din doftsamling! 🌸
Brisa cubana Escada - Säljer nu denna lite använda parfymen för 300kr
Escada parfym - Escada fiesta carioca parfym. Rensar mina parfymer då jag har för många och denna kommer tyvärr inte till användning. Det är 100ml men är kanske 20% kvar. Doftar jätte gott! Finnns inget lock till den.
Escada parfym - Escada parfym ” Celebrate now” Endast testad Fick den i julklapp, säljer då jag inte använder den. Har tyvärr inte kvar kartongen till parfymen
Escada parfym  - Escada born in paradise parfym. Somrig och fräsch doft🩵💅
Escada Celebrate N.O.W. parfym - Escada Celebrate N.O.W. är en feminin parfym i en elegant, genomskinlig glasflaska med guldiga detaljer och rundad kork. Doften har inslag av vanilj, blommor, kanel, citrus och amber. Flaskan har en mjuk, fyrkantig form och rymmer en ljusrosa vätska.
Escada parfym  - Hälften kvar
Escada parfym
Escada parfym - 89

Escada parfym

Storlek: -
Kategori: Parfym
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Escada Agua del sol ca 70% kvar, Fiesta de carioca 50% kvar. 50 kr för båda ❤️

Natalia
Natalia
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Var inte min stil 😅
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Victoria's Secret body mists set - Färgglatt set med 5 Victoria's Secret body mists och 1 lotion. Parfym Flaskorna är princip fulla, och body lotion är det kvar ca 30 %. 💕🥰  (Går att få med påsen bakom) 🥰 (250 ml)
Essnce Strawberry Eclair EdP 50 ml - ESSNCE Strawberry Eclair, 50 ml. Knappt använd, vilket syns på bild.
ESSNCE parfymer - Säljer tillsammans 3 dofter i paket, Absolu Vanilla från ESSNCE och Lemon Eclair, vanilla är bara testad lemon eclair helt ny. Och en 8ml (minus några sprut) Vanilla haze från fugazzi. Luktar creme brulée, enligt mig lite lik carashmellow.🤍
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym med unik design från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir kommer i en guldfärgad förpackning som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra. Det är ungefär 30ml kvar i flaskan vilket räcker ett tag. Perfekt parfym till vintern❄️
Victoria's Secret Love Spell mist - Fragrance mist med körsbärsblom och persika. Volym: 75 ml. Ingredienser: Alcohol Denat, Water, Propylene Glycol, Glycerin, Parfum m.fl. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och ungdomlig touch, nästan aldrig använd.