Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dolce&gabbana parfym - En äkta Dolce&gabbana parfym som luktar väldigt gott och håller väldigt länge. Ca hälften är kvar i flaskan. Nypris 800 kr
Dolce&gabbana parfym - Knappt använd, säljer för att jag har för många parfymer. Perfekt till skolan! Nypris: 1275kr
Dolce&gabbana - Tja! Jag säljer min dolce&gabbana parfym då jag sparar pengar. Det är ca 90-95 ml kvar av 100. Den är väldigt fräsch och luktar väldigt mycket citrus, den kommer med boxen. Vid fundering hör av dig, pris kan diskuteras☺️ jag byter gärna också!
Dolce&Gabbana herr - Väldigt fräsch och fin doft för herr Pris kan diskuteras
Dolce&Gabbana Light Blue - Helt ny oöppnad Dolce&Gabbana Light Blue parfym, plasten kvar. Hör av er vid intresse och om ni har några frågor🩷
DOLCE&GABBANA 100ml oöppnad - DOLCE&GABBANA the one for men EAU de parfum 100ml oöppnad nypris 1500kr beställde på Boozt kvitto finns och även originalboxen, kan bara mötas upp kom pm vid intresse
Dolce&gabbana parfym  - En helt nytt parfym från DOLCE&GABBANA 30 ml, the only one2 Använd 2,3 gånger  ~95% kvar
Dolce&gabbana light blue intense 50ml - Säljer min Dolce&gabbana light blue intense 50ml då den inte kommer till användning längre. Det är ungefär 38ml kvar och den är i perfekt skick.
Parfym Dolce&gabbana
Parfym Dolce&gabbana - 89 Parfym Dolce&gabbana - 90

Parfym Dolce&gabbana

Storlek: 70-75ml
Kategori: Parfym
Färg: Orange

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använder inte längre. Nypris 850kr.

Theo
Theo
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.