Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
La Rive In Flames parfym - Upptäck La Rive In Flames – en elegant parfym som ger en lyxig känsla till din stil. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av glamour till vardagen. Snygg flaska som passar perfekt på sminkbordet.
La Rive parfym duo - Två trendiga Eau de Parfum från La Rive: 'Give Me Love' med rosa detaljer och 'Charisme' med elegant design. Perfekt för dig som vill ha en modern och ungdomlig touch i din parfymkollektion.
La Rive In Flames parfym - Säljer en elegant parfymflaska från La Rive med doften In Flames. Flaskan är rundad med en transparent glaskropp och ett persikofärgat innehåll. Locket är kristalliknande och silvrigt, vilket ger en lyxig känsla.
La rive parfym  - La rive parfym i queen of life”
Parfymer från La Rive - Säljer tre olika parfymer från La Rive: 'Sweet Rose' 30 ml med en röd kork och rosa ton, 'Vanilla Touch' 30 mlmed en guldfärgad kork och vaniljdoft, samt 'Give Me Love' 30 mlmed en rosa kork och fräsch doft, samt Cure pink 20ml som är hjärt formad.Sweet rosé är ungefär använd 5-10 sprut vanilla touch är ej använd give me love är ungefär använd 15 sprut och cure pink är använd 2-5 sprut
La rive parfym  - Ny.
La Rive Pretty - parfym - La Rive Pretty är en parfym med doft av yuzu, granatäpple, magnolia, lotus och pion🌸🌺🦋 Inte en doft som passar mig men funkar säkert perfekt för någon som gillar lite mer blommiga dofter. Den går inte att köpa ny längre. Jag har haft den i några år men är bara använd ett fåtal gånger. Det är bara att skriva om man har frågor!😊💖
La Rive Vintage Flowers Parfym - La Rive Vintage Flowers eau de parfum med färgstark design och blommigt tema. Perfekt för dig som vill sticka ut med en snygg flaska i väskan eller på hyllan. Volym och ingredienser
La Rive In Flames Parfym
La Rive In Flames Parfym - 0

La Rive In Flames Parfym

Storlek: No size
Kategori: Parfym
Märke: La Rive
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant parfymflaska från La Rive med namnet 'In Flames'. Flaskan har en rundad form och är i en mjuk rosa nyans med en transparent bas. Korken är genomskinlig och ger en lyxig känsla. Perfekt för den som söker en sofistikerad doftupplevelse.

Noraaa
Noraaa
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali Utopia Vanilla Coco 21 - Kayali Utopia Vanilla Coco 21 har en modern design och är perfekt för dig som vill sticka ut. Flaskan har en lyxig look som passar in i alla samlingar. Testat parfymen en gång och inget mer efter det tillfället. Inköp sephora ord pris 1549:- säljs 700:- pris kan disskuteras.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång
Dolce & Gabbana The One EdP - Stilren och populär herrparfym från Dolce & Gabbana. Eau de Parfum, 150 ml. Tillverkad i Italien. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassiker. Finns ca 120/130 ml kvar. För mer frågor pm! Priset kan diskuteras.
Billie Eilish Eilish EdP 100ml - Eilish Eau de Parfum av Billie Eilish. 100 ml. Vegansk och PETA-godkänd. Perfymen är inte öppnad!
 Armani Stronger With You EDT 23/30ml - Emporio armani stronger with you EDT. Flaskan utrymmer ungefär 23/30ml till. Flaskan är i extremt bra skick samt att den är på riktigt dunder pris!💸Leveransen ligger på 1-3 arbetsdagar och produkten kan skickas var som i hela Sverige!🇸🇪📦Produkten skickas samma dag som beställningen sker.⚡️Har du några frågor eller funderingar kontakta mig här på Plick! Sampleserna/prov parfymerna på sista bilderna skickas även med. Med vänliga hälsningar, VIP Closet
Billie Eilish vanilj perfym 30 ml  - Fick förra året på jul men öppnade inte plasten runt den förens ca 3 veckor sedan, har sprejat 1 sprej, nestan oanvänd. 30 ml, bra skick
Carolina Herrera Good girl EdP 50ml - Säljer en av mina favorit parfymer, har använt ungefär bara 10% av flaskan
Zadig & Voltaire This Is Her - Eau de parfum för henne, 30 ml. Luktar väldigt fräscht men kommer inte till användning då jag har andra jag föredrar💞de på bilden hur mycket det är kvar.