Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym från Dolce & Gabbana - Elegant parfymflaska från Dolce & Gabbana med en gyllene dekorativ detalj i form av ett hjärta på framsidan. Flaskan är rektangulär och genomskinlig med en gyllene kork. Perfekt för den som älskar lyxiga och stilrena dofter. 30ml, har andvänts få gånger, kommer utan förpackning
Dolce & Gabbana L'Imperatrice parfym - Stilren parfym från Dolce & Gabbana med namnet L'Imperatrice. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft i din samling. Flaskan har en modern design som passar in i alla miljöer. Lite mer en halva kvar
Dolce & Gabbana Dolce Rose Parfym - Parfym användes ett fåtal gånger (25/30 ml kvar). Pudełko jest trochę obtarte (zobacz zdjęcie). Pris nu för produkten till 985 sek. Säljer en elegant Dolce & Gabbana Dolce Rose parfym. Flaskan är genomskinlig med en röd bas och ett vackert rött blomlock. Den har en svart rosett runt halsen. Förpackningen är röd och matchar flaskans design.
Dolce & Gabbana parfym - Säljer min Dolce & Gabbana the one prafym, i 30 ml, god doft som passar många, bara inte  kommit till användning på ett tag💞
Parfym från Dolce & Gabbana - Pris kan diskuteras ! Fick i julklapp men lukten va inte ricktigt mig ! Elegant parfymflaska från Dolce & Gabbana med en lyxig design. Flaskan är rektangulär med en gyllene vätska och har ett vackert dekorerat hjärta på framsidan. Korken är i guld och ger en exklusiv känsla. Perfekt för den som vill ha en doft med stil och elegans.
Dolce & Gabbana Devotion Parfym - Devotion Eau de Parfum Intense från Dolce & Gabbana. Lyxig design med ikonisk hjärtdetalj. Tillverkad i Italien. Perfekt för dig som vill ha en lyxig parfym som man alltid får mycket komplimanger med. Den luktar vanilj och citrus, så god och elegant!! Köpte den för ca 1400kr
Dolce & Gabbana parfym  - ”Dolce & Gabbana The Only One 2” parfym. Den är knappt använd, endast sprayat max 2-3 gånger för att testa parfymen🫶🏼
Dolce från Dolce & Gabbana - Fräsch och blommig parfym från Dolce & Gabbana med en elegant glasflaska, dekorerad med en vit blomma som kork och svart rosett. Doften har inslag av blommor, pudriga och gröna toner samt en hint av mysk. 75 ml, knappt använd.
Parfym Dolce & Gabbana
Parfym Dolce & Gabbana - 89 Parfym Dolce & Gabbana - 90

Parfym Dolce & Gabbana

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Färg: Beige

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket parfym kvar i flaskan.

Irina Tavarez
Irina Tavarez
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Altman 22.0 - En exklusiv parfym från One Bold Chemist: Altman 22.0 inspirerad av PDM altaihr Flaskan är genomskinliga med silverfärgade lock och stilrena etiketter med grafiska motiv. Perfekt för dig som vill ha unika dofter i snygg design.
Burberry Goddess Eau de Parfum - Burberry Goddess Eau de Parfum i elegant flaska med guldiga detaljer. Volym: 50 ml. Använd! Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Tillverkad i Frankrike.
Bianco Latte - En väldigt populär söt gourmand doft som är helt unisex, något större favorit bland kvinnor. Kommer i 100ml
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i doften bare vanilla , jätte god vanilj doft 🍦🍨.  Använd ca 90% av flaskan <3
Giardini di Toscana Bianco Oro parfym - Elegant parfym från Giardini di Toscana i modellen Bianco Oro. Flaskan är vit med en stilren träkork och gulddetaljer. Kommer i en lyxig vit presentförpackning med guldfolierad logga och dekorativ design. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.