
Versace Eros Eau de Toilette 30ml
250 SEK
Versace Eros Eau de Toilette i en lyxig, turkosblå glasflaska med guldiga detaljer och Medusa-huvudet på framsidan. Flaskan har en stilren, fyrkantig form och kommer med originalkartong i matchande färg. En ikonisk doft för dig som gillar exklusiva parfymer. Perfekt vardaglig doft och exeptionell nu till sommaren. Parfymen är dessvärre lite använd (4 ml) men bör ej vara ett problem. Priset är ej hugget i sten 🫡💯
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.