Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace Yellow Diamond - Det är en parfym från versace , aldrig använd .
Versace Yellow Diamond parfym - ‼️LÄS MIN BIO ‼️Versace Yellow Diamond är en lyxig parfym i en transparent glasflaska med en stor, diamantformad gul kork. Flaskan har eleganta linjer och guldiga detaljer som ger en exklusiv känsla. Doften är fräsch och feminin, perfekt för dig som gillar eleganta och fruktiga toner.
Versace Eros Eau de Toilette - Versace Eros Eau de Toilette i en lyxig turkosblå glasflaska med guldiga detaljer och ikonisk Medusa-logga framtill. Flaskan har en stilren, fyrkantig form och ett matchande blått lock med guldkant. En klassisk och kraftfull doft för dig som gillar statement-parfymer.
Versace Yellow Diamond parfym - Jättegod parfym från Versace. Uppskattar att det finns 70 milliliter kvar. Den har en fräsch blommig doft med inslag av citrus, päron och träiga toner. Originalpris 750kr.
Versace Eros Eau de Toilette 100ml - Versace Eros är en ikonisk herrparfym i en lyxig turkosblå glasflaska med Medusa-huvudet i relief och guldiga detaljer. Flaskan har en fyrkantig form och levereras i en matchande ask. Doften är fräsch, maskulin och energisk.
Versace Eros Eau de Toilette 30ml - Versace Eros Eau de Toilette i en snygg, turkosblå glasflaska med guldiga detaljer och Medusa-huvudet på framsidan. Flaskan rymmer 30 ml och har en lyxig, maskulin design med geometriskt mönster.
Versace Yellow Diamond EdT 50ml - Versace Yellow Diamond Eau de Toilette i 50 ml flaska. Helt ny och oanvänd, köpt på Kicks för 1055 kr. För mer frågor och bilder kontakta mig💛
Versace Yellow Diamond EdT 50ml - Versace Yellow Diamond Eau de Toilette 50ml med lyxig guldfärgad diamantformad flaska och matchande ask i gult och vitt. Doften är fräsch och feminin, perfekt för dig som gillar exklusiva och eleganta parfymer. Flaskan är i glas med guldfärgad plastkork.
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette - 0 Versace Yellow Diamond Eau de Toilette - 1 Versace Yellow Diamond Eau de Toilette - 2

Versace Yellow Diamond Eau de Toilette

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: Versace
Färg: Gul
Skick: Bra skick

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Versace Yellow Diamond Eau de Toilette Natural Spray. Snygg och stilren flaska med gul etikett, perfekt för dig som vill ha en ikonisk designerparfym i din samling.

Vintagemode
Vintagemode
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Carolina Herrera Good girl EdP 50ml - Säljer en av mina favorit parfymer, har använt ungefär bara 10% av flaskan
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Billie Eilish vanilj perfym 30 ml  - Fick förra året på jul men öppnade inte plasten runt den förens ca 3 veckor sedan, har sprejat 1 sprej, nestan oanvänd. 30 ml, bra skick
Billie Eilish No.2 Parfym 50ml - Säljer denna parfym. Den är nästan helt full och oanvänd. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Azzaro The Most Wanted Le Parfum - The Most Wanted Le Parfum 50ml helt ny! Den har legat i samlingen i flera flera månader utan att bli använd, den är som helt ny kanske använd 1 gång, väldigt fin doft till ett bra pris. Orginal box finns med den 450kr
Altman 22.0 - Altman 22.0 från One Bold Chemist. Liknar pdm althair. Testsd en gång. Väldigt fin doft