Elias Olesen

Elias Olesen

@100_200
(7)
| Senast aktiv: Denna vecka
14 följare 20 följer 23 annonser


Mörkblå pufferjacka från Moncler - Snygg mörkblå pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en ficka med zip på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Mörkblå  hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren blå hoodie från Ralph Lauren. Som är i skit snygg färg och passar till verkligen nästan allt.
Svarta loubs med spikar storlek 43 och passar 42 - Snygga svarta loubs med coola spikar på tån. Skorna har snörning och en röd sula som ger en extra touch. Perfekta för att sticka ut i mängden!
Svart Tupac hoodie från Mister Tee - Säljer en svart hoodie från Mister Tee med stort Tupac-tryck på bröstet. Det står storlek L men den passar parfekt M
Morris halfzip - Säljer en stilren svart tröja från Morris. Inga skador och i perfekt skick. 65cm  på längden. I storlek large (L) men passar som en medium.
Grå jeans från Diesel - Snygga grå jeans från Diesel med klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil. Märkesdetaljer på bakfickan och etikett vid linningen.
Blå jeans från Jack & Jones - Säljer ett par klassiska blå jeans från Jack & Jones. De har en normal passform och är tillverkade i denim. Perfekta för en avslappnad stil och i en skit snygg färg
Silverfärgad klocka från Lotus - Snygg silverfärgad klocka från Lotus med blå urtavla och romerska siffror. Klockan har en robust metallarmband och kommer i originalförpackning med extra länkar och garantibevis. Det finns också en extra del om den inte passar kan du öka om minska!
Svart t-shirt från Jordan - Säljer en svart t-shirt från Jordan med det ikoniska röda Jumpman-logotypen och vit text på framsidan. T-shirten är kortärmad och perfekt för en sportig look.
Mönstrad plånbok från Guess - Snygg plånbok från Guess med ett stilrent rutigt mönster i svart och blått. Plånboken har flera kortfack och en sedelficka. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Guess-logotypen syns både på utsidan och insidan.
Svart tröja med halv dragkedja från Morris - Säljer en stilren svart tröja från Morris med halv dragkedja. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look. Tröjan har långa ärmar och en liten logga på bröstet. Passar bra till både jeans och chinos.
Svart pikétröja från Jack & Jones - Säljer en stilren svart pikétröja från Jack & Jones med dragkedja i halsen. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look. Tröjan har korta ärmar och är gjord i ett bekvämt material.
Blå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå t-shirt från Polo Ralph Lauren med korta ärmar och en liten röd logga på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och blått - Snygga Valentino Garavani sneakers i vitt med en bred blå remsa över ovansidan. Skorna har snörning och en klassisk design som passar perfekt för en stilren look.
Svart halvzip sweatshirt från H&M - Säljer en svart halvzip sweatshirt från H&M i relaxed fit. Tröjan har en dragkedja vid halsen och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till både jeans och joggers.
Svart tröja från Hugo Boss - Säljer en stilren svart tröja från Hugo Boss med stort BOSS-tryck på framsidan. Tröjan har en slim fit passform och långa ärmar, perfekt för en snygg och bekväm look.
Svart hoodie från Tommy Hilfiger - Säljer en klassisk svart hoodie från Tommy Hilfiger med logotypen tryckt på framsidan. Hoodien har en bekväm passform och är perfekt för en avslappnad stil. Den har långa ärmar och en praktisk huva.
Calvin Klein jeans t shirt  - Detta är en  Calvin klein t shirt den är svart som du ser men den har blivit lite brun från solen men det är inget fel på den och den passar S och M.
Svart tröja från Morris - Säljer en svart tröja från Morris med tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Svart jacka från Jack & Jones - Säljer en stilren svart jacka från Jack & Jones Core. Jackan har en klassisk design med knappar och dragkedja, perfekt för en cool och avslappnad look. Den är i en bekväm passform och passar bra till olika tillfällen.
Svart hoodie från GANT - Säljer en svart hoodie från GANT med logotypband på ärmar och huva. Tröjan har en klassisk design med dragsko i huvan och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Vit och svart hoodie från Brave Soul - Säljer en stilren vit och svart hoodie från Brave Soul med texten 'MCMLXXII' på bröstet. Hoodien har en klassisk design med långa ärmar och en stor ficka framtill. Perfekt för en avslappnad look.
Röd pikétröja från Ralph Lauren - Snygg röd pikétröja från Ralph Lauren med svart logotyp på bröstet och ett coolt rutmönster i svart. Perfekt för en stilren look med korta ärmar och klassisk krage.
Svart pufferjacka från UrbanEdge - Snygg svart pufferjacka från UrbanEdge med huva och silvriga dragkedjor. Jackan har ribbade muddar, quiltad kropp och släta ärmar. Perfekt för kalla dagar och har en clean streetstyle-vibe. Logga på bröstet för extra detalj.