Clearoutkläder

Clearoutkläder

@101220
(2)
| Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 6 följer 2 annonser
Pris kan prutas, vill bara bli av med allt, riktigt fina kläder. Inga returer, och om det skulle vara en defekt så meddelar jag självklart det innan köpet🙏💯


Grå jeansbyxor från Dressmann - Snygga grå jeansbyxor från Dressmann i regular fit. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren look. Materialet är slitstarkt jeans och färgen är mörkgrå.
Ljusgrå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg ljusgrå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har broderad mörkblå logga på bröstet, snörning i huvan och två praktiska fickor framtill. Tillverkad i mjuk bomull för skön komfort. Perfekt för chill dagar.
Grå Christian Louboutin sneakers med Spikar - Säljer ett par grå sneakers från Christian Louboutin med coola nitar på tån och ikonisk röd sula. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiv streetstyle.
Svart långärmad pikétröja Moncler - Svart långärmad pikétröja från Moncler med klassisk krage och knäppning framtill. Krage och ärmslut har röda och vita ränder. Broderad Moncler-logga på bröstet. Tillverkad i bomull, perfekt för dig som gillar stilrena vibes. Axelbredd 42cm Längd 60cm
Grå Burberry hoodie med rutig huva - Snygg grå hoodie från Burberry med klassisk rutig insida i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, snörning i huvan och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och exklusiva märken.
Blommig keps från Gucci - Snygg keps från Gucci med ett blommigt mönster i blått och vitt. Kepsen har en klassisk form och är tillverkad i Italien. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.