S

S

@111111111111
(8)
| Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 10 följer 20 annonser


Beige skjorta med knappar - Snygg beige skjorta med svarta knappar och två bröstfickor. Perfekt för en avslappnad stil. Skjortan har långa ärmar och en klassisk krage.
Beige ribbad omlottkofta - Säljer en snygg beige ribbad omlottkofta med knytning i midjan. Koftan har långa ärmar och en v-ringad design.
Nike Air Jordans i grått och vitt - Snygga Nike Air Jordans i en stilren kombination av grått och vitt med svarta detaljer. Skorna har en klassisk design med snörning och den ikoniska Nike-loggan på sidan. Helt nya aldrig använda.
Vit stickad kofta och topp - Mysig vit stickad kofta med matchande topp och byxor. Jättemjukt material och är helt ny aldrig använd endast testad, funkar på xs till s/m då den är väldigt stretchig. Skriv privat för bilder med den på💞
Jeans zara - Grå jeans från zara med slit nere, helt slutsålda och nya prislapp är kvar, köptes för 360 säljs för 200kr
Topp - Svart korsett topp med dragkedja i ryggen och ärmar, använd enstaka gång
Rituals doftspray  - Doftspray/rumsspray från rituals med den goda doften suede vanilla. Endast använd några fåtal gånger men är som ny.
Svart t shirt - Svart tight t shirt med öppen rygg, köpt för 100 säljs för 30kr aldrig använd
Stickad topp - Grön stickad/virkad topp från zara aldrig använd köpt för 19 euro motsvarar ca 200kr säljs för 100kr
Lång väst - Mörkgrön längre väst från zara aldrig använd prislapp kvar och är nu slutsåld, köptes för 560 säljs för 300kr
Set kjol och topp - Ett set från Gina tricot en topp och långkjol som är tighta, aldrig använda prislapp är kvar, köptes för 440 säljs för 300, är i mörkgrå färg, xxs i toppen och xs i kjolen
Beige topp - Beige topp från hm använd en gång slutsåld på hm, köptes för 200 säljs för 80kr
Kappa - Grå kappa med knytning använd endast en månad är i väldigt bra skick storlek xs/s
Volang set - Vit set kjol och topp med volanger från boohoo, aldrig använda köpta för ca 500kr säljs för 100 båda tillsammans
Stickad tröja - Stickad lite kortare mörkgrön tröja aldrig använd köpt för 150 säljs för 40kr ärmarna har slits
Svart ribbad klänning - Svart ribbad klänning aldrig använd köpt för 150 säljs för 50kr
Svart topp - Svart topp med coola ärmar och tajt i magen lite kortare i magen aldrig använd köpt för 150 säljs för 80kr
Svart topp - Svart kortare topp ribbad aldrig använd från new yorker köptes för 150 säljs för 50kr
Jeans - Svarta jeans med en liten bootcut i slutet, aldrig använda prislapp är kvar, köpta för 250 säljs för 100kr
Kappa - En beige/brun kappa med knytning i storlek xs/s, endast använd i någon månad så den är som ny.
Rituals Private Collection Home Perfume - Ritual
Vit blommig klänning med v-ringning - Virala klänningen från Gina som är slutsåld helt ny med prislapp storlek 36
Svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med stilrena detaljer. Väskan har en praktisk dragkedja och justerbar axelrem. Helt slutsåld från Zara, den är som ny.
Svart axelväska med kedja - Snygg svart axelväska i syntet med krokodilpräglat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har ett handtag och axelrem kedja. Som helt ny.