11368

11368

@1178189
(3)
| Senast aktiv: Idag
4 följare 0 följer 5 annonser



Jacka ifrån barbour - Snygg svart vindjacka från Barbour med quiltat mönster, hög krage och tryckknappar. Jackan har fyra framfickor med lock och Barbour-logga på ena fickan. Tillverkad i lätt, glansigt material som står emot vind. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och stilren look.
Ljusblå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk ljusblå skjorta från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och en tidlös krage. Tillverkad i mjuk bomull för en bekväm känsla och snygg passform.
Svart kofta från Gant - Klassisk svart kofta från Gant med v-ringning och knäppning framtill. Broderad Gant-logga på bröstet. Långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller skjorta för en clean look.
Mörkblå vindjacka från Napapijri - Snygg mörkblå vindjacka från Napapijri med huva och halv dragkedja. Jackan har en stor logotyp på bröstet, norsk flagga och patch på ärmen. Praktisk magficka med dragkedja och meshfoder på insidan. Perfekt för blåsiga dagar. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Replay svarta jeans Thad slim fit - Säljer ett par svarta Replay jeans i modellen Thad med slim fit. Jeansen har klassisk femficksdesign, snygga detaljer på bakfickorna och Replay-logga vid myntfickan. Materialet är jeans med en mörk tvätt som ger en cool look, storleken är 142cm
Grå sweatshirt från Morris - Snygg grå sweatshirt från Morris med svart text och dekorativt tryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Blårutig skjorta  - Snygg blårutig skjorta från Levi's med klassisk krage och två bröstfickor. Skjortan har vita knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men stilren look.
Adidas Samba - Klassiska Adidas Samba OG sneakers i vitt läder med röda detaljer och de ikoniska tre ränderna på sidan. Skorna har grå mockadetaljer vid tån och en brun gummisula. Perfekt retrostil med snörning och låg profil.
Olivgrön Fjällräven keps  - Snygg olivgrön keps från Fjällräven med klassisk röd och vit logga framtill. Kepsen har böjd skärm och svart mesh på sidorna och bak för extra ventilation. Justerbar baktill för perfekt passform. Kepsen är andvänd max 5 gånger, pris kan diskuteras vid snabb affär
Mörkblå overshirt med knappar - Snygg mörkblå overshirt med klassisk krage och tryckknappar framtill. Jackan har två stora bröstfickor med lock och långa ärmar. Perfekt att slänga på över en hoodie för en chill look. Materialet känns. Strl S