HC Garderoben

HC Garderoben

@139
Stockholm | Senast aktiv: Idag
29 följare 4 följer 13 annonser

⭐️Fraktar inom 24h ⭐️Pris kan alltid diskuteras ⭐️Inga returer ⭐️Nya produkter varje vecka



Blå jeans från Jack & Jones - Snygga blå jeans från Jack & Jones med klassisk femficksmodell och bruna kontrastsömmar. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i ett mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Jack&Jones Jeans - Snygga grå jeans i slim fit-modell med klassisk femficksdesign och svarta sömmar. Jeansen har en diskret tvättad look och är tillverkade i ett mjukt denimtyg som ger en skön känsla. Passar perfekt till en avslappnad stil.
Valentino Flycrews - Säljer dessa sällsynta Valentino Flycrews i en snygg och eftertraktad vinröd färg | Storlek 42 | Skorna är i ett bra skick med alla nitar kvar, fin mocka med lite slitage men en del slitage i hälen | Hör av er vid funderingar eller prisförslag
Nudie Jeans - Säljer dessa snygga Nudie Jeans i modellen Grim Tim | Jeansen har en fin ljusblå färg med snygga fades | Storlek 28/32 | Jeansen är i bra skick men har en defekt i form av en fläck på ena knät (se sista bild) | Hör av er vid funderingar eller prisförslag |
Kvartszip från Lindebergh - Säljer en brun stickad tröja med lång ärm och halv dragkedja vid halsen. Tröjan har en enkel och stilren design med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en klassisk look.
Kvartszip från Lindeberg - Snygg blå stickad tröja med halv dragkedja i halsen och ribbade muddar. Tröjan har lång ärm och en klassisk, enkel design som passar till mycket. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en modern touch.
Jack&Jones Jeans - Säljer ett par klassiska blå jeans från Jack&Jones med raka ben och femficksmodell. Jeansen har snygga slitningar och kontrastsömmar samt patch i läder bak i midjan. Tillverkade i bomull och perfekta för en avslappnad stil.
J.Lindeberg Jeans - Säljer dessa blåa J.Lindeberg jeans som är i storlek 30/32 men är uppsydda så de är som 30/30. Jeansen har en straight fit. Jeansen är i bra skick men har en tråkig skada där en bälthållare har tappat fästet, se på bild. Hör av er vid några som helst funderingar!
Ralph Lauren Skjorta - Säljer denna Ralph Lauren skjorta i en väldigt snygg och unik färg som passar perfekt nu till varmare tider. Skjortan är i Storlek S och är i fint skick. Hör av er vid funderingar/prisförslag.
Ralph Lauren Hoodie - Säljer denna snygga tunna Ralph Lauren hoodie i en klassisk mörkblå färg. Hoodien är i bra skick men som man ser är labelen lite sliten. Storlek M. Hör av er vid funderingar, pris kan diskuteras.
Stenströms Tröja - Säljer denna snygga blåa Stenströms tröja i 100% merinoull. Tröjan är i bra skick. Storlek S men skulle säga att det är mer som xs. Nypris ligger på runt 1600kr. Hör av er vid funderingar!
Gråmelerad kofta från - Säljer en gråmelerad stickad kofta från H&M L.O.G.G. med stora knappar och två fickor framtill. Koftan har en bred krage och är långärmad, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Jacob Cohen Jeans/chinos - Snygga jeans chinos from lyxiga Jacob Cohen. Storlek 31 men passar även större. Riktigt lyxigt märke från Italien och nypris ligger på runt 5000. Vid funderingar hör av er, pris kan diskuteras.
Stickad tröja från Oscar Jacobsson - En enkel och stilren beige stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tillverkad i mjuk ullmix som känns skön mot huden. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Replay Anbass Jeans - Replay anbass jeans i storlek 29/30 med en fin mörkblå färg och en fin fade. Jeansen är i mycket bra skick och sparsamt använda. Slim fit. Hör av er vid några funderingar.
Nudie Jeans - Nudie jeans I modellen Grim Tim. Jeansen har en riktigt snygg och schysst tvätt som passar till det mesta. Jeansen är i storlek 28/32 och i riktigt bra skick. Hör av er vid funderingar eller prisförslag!
Levis Jeans - Säljer dessa snygga blåa Levis jeans med en skön tvätt. Jeansen är i modell 511 och storlek 31/32. Jeansen är mycket bra skick. Hör av er vid funderingar!
Nudie Jeans - Säljer dessa Nudie jeans i en snygg ljusblå färg som passar perfekt i varmare tider. Jeansen är i storlek 30/32 och modell Steady Eddie. Jeansen är mycket bra skick. Hör av er vid funderingar!
Ralph Lauren Skjorta - Säljer denna snygga ljusblå randiga skjortan från Ralph Lauren. Skjortan är i storlek M och passar perfekt till varmare tider. Hör av er vid funderingar eller prisförslag!
Patagonia Hoodie - Säljer denna snygga Patagonia hoodie i en vacker vinröd färg som passar perfekt till vintern. Hoodien är i storlek S och i väldigt bra skick. Hör av er vid funderingar!
Ralph Lauren Skjorta - Säljer denna snygga ljusblåa skjorta från Ralph Lauren. Skjortan är i mycket bra skick utan några defekter. Storlek S. Hör av er vid funderingar, pris kan diskuteras vid snabb affär.
Ralph Lauren Jeans - Säljer dessa sjukt snygga och väldigt unika jeans från Polo Ralph Lauren. Jeansen har ett fint skick utan några defekter. Jeansen har väldigt fin blå tvätt och väldigt många snygga detaljer, passar perfekt för dig som vill sticka ut från alla andra. Storlek 31/30. Hör av er vid funderingar, pris kan diskuteras vid snabb affär.
Nudie Jeans - Säljer dessa snygga mörkgråa Nudie Jeans med snygg tvätt i modellen Lean Dean. Storlek 32/32. Jeansen är i mycket bra skick utan några defekter. Tveka inte på att höra av er, pris kan diskuteras vid snabb affär.
 Nudie Jeans - Säljer dessa snygga Nudie Jeans med en riktigt fin tvätt. Jeansen är i storlek 30/32 och modellen Lean Dean. Jeansen är i väldigt bra skick utan några slitningar och den mörka färgen passar perfekt till hösten.