Wäinö Leppä

Wäinö Leppä

@221133
Helsinki | Senast aktiv: Denna vecka
4 följare 0 följer 3 annonser
Sigma


Alexander McQueen sneakers - Snygga vita sneakers från Alexander McQueen med svart häl och klassisk snörning. Skorna har en chunky sula som ger extra höjd och stil. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Skick: 8/10 pågrund av under sulan och små smuts som inte går bort men som inte alls är så synligt. Man får med själva boxen och påsen  dessutom i köpet!
Mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och klassisk logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en justerbar huva med vita snören och praktiska fickor framtill.
Blå dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en snygg blå dunjacka från Polo Ralph Lauren. Storlek L och fantastisk skick