Melker

Melker

@421ss
(2)
| Senast aktiv: Idag
8 följare • 15 följer • 17 annonser



Supply&Demand hoodie med tryck och huva  - Säljer en ljusgrå hoodie med stor huva och känguruficka. Hoodien har tryck med text och stjärnor på bröstet och ena ärmen, samt broderad text på huvan. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för en chill och avslappnad stil.
Svart Moschino Milano-tröja - Svart långärmad sweatshirt med rund halsringning och ribbstickade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Framtill finns ett diskret ton-i-ton-tryck med texten ”MOSCHINO”, den ikoniska loggan och ”MILANO”. Rak, klassisk modell i enfärgat svart.
Mörkblå GANT-hoodie - Mörkblå hoodie från GANT med klassisk sweatshirtmodell, långärmade ärmar, ribbade muddar och ribbad nederkant. Framtill finns en diskret ton-i-ton-logga med GANT-emblem och texten ”American Sportswear”. Modellen har en rymlig huva och en stilren, sportig look.
Beige tröja med kort dragkedja - Beigegrå tröja från RYVLS med mjuk, lätt fluffig yta och hög krage. Modellen har en kort dragkedja framtill, långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och krage. Enkel enfärgad design med en avslappnad, klassisk passform och diskret logga på insidan av kragen.
Marinblå  T-shirt från Ami - Svart T-shirt från Ami med klassisk rund hals och korta ärmar. På bröstet sitter den ikoniska lilla röda Ami-hjärtloggan med bokstaven A. Enkel, stilren design med rak modell och ribbad halskant.
Beige hoodie från Soft Goat - Beige hoodie från Soft Goat i mjuk 100 % kashmir. Modellen har dragkedja hela vägen fram, huva med dragsko, långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Bruna armbågslappar ger en snygg kontrast, och framtill finns två snedställda fickor. Det står att den är M men skulle säga att den passar mer S/Xs hållet
Beige polo Ralph lauren tröja - Beige kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och lång ärm. Tröjan har ett tydligt vertikalt kabelmönster över hela plagget, ribbstickad halsringning, ärmslut och nederkant samt den ikoniska broderade polospelaren på bröstet. En stilren modell med rak, avslappnad passform.
PSG Mbappé fotbollströja  - Kortärmad PSG-fotbollströja från Nike i svart och mörkbrunt med beige detaljer. Tröjan har rund hals, Gucii mönstrade ärmar och axlar, PSG-emblem, Nike-logga och Qatar Airways-tryck framtill. På ryggen finns Mbappé och nummer 7 i beige/guld. Tillverkad i tunt, slätt funktionsmaterial med Nike VaporKnit-märkning.
Maison margiellas -  Snygga klassiska sneakers i färgen beige och vit med både mocka och läder. Passar till många cleana outfits
Ljusgrå hoodie från McKenzie - Ljusgrå hoodie från McKenzie med tryck både fram och bak. Klassisk känguruficka framtill och huva. Hoodien har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Blå raka jeans från Lee - Säljer ett par klassiska blå jeans från Lee med rak passform och fem fickor. Jeansen har normal midja och subtila slitningar framtill för en avslappnad look. Tillverkade i denim med kontrastsömmar och Lee-logga på linningen.
Beige hoodie från GANT med brodyr - Snygg beige hoodie från GANT med broderad logga och texten 'American Sportswear' på bröstet. Klassisk huva med dragsko och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Vita gröna adidas fotbollskor crazy fast - Säljer ett par vita Adidas fotbollsskor med klassiska svarta ränder på sidorna och gula detaljer vid tån. Skorna har snörning och ovandel i syntetmaterial som ger bra passform och känsla på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på fotbollsplanen.
Svarta puma ultra ultimate fg/ag. - Säljer ett par svarta fotbollsskor från Puma med klassisk snörning och låg profil. Skorna har en diskret Puma-logga i guld på sidan och är tillverkade i syntetmaterial för bra grepp på planen. Snygg design som passar perfekt för matcher och träning. Jag köpte dom för cirka 2000kr
Puma svarta och orange future 8 match fg/ag - Säljer ett par snygga fotbollsskor från Puma i svart och orange med vita detaljer. Skorna har stickad strumpliknande krage, snörning och en cool grafisk design på ovandelen. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen. Ny pris 1099)
Svarta och vita Air Jordan 1 High - Säljer ett par klassiska Air Jordan 1 High sneakers i svart och vitt läder. Skorna har den ikoniska Jumpman-loggan på plösen, svarta skosnören och perforerad tåbox för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill ha en tidlös look. Ny pris 1299kr
Vita gröna Polo Ralph Lauren sneakers - Snygga vita sneakers från Polo Ralph Lauren med gröna detaljer och gröna skosnören. Klassisk låg modell med Polo-logga på sidan och märkespatch på plösen. Skorna har en stilren design och är tillverkade i läder med gummisula. Original pris 1600kr
Ami Paris tröja - Mörkblå stickad tröja från AMI med rund hals och långa ärmar. På bröstet finns AMI:s ikoniska hjärta med bokstaven A i ljus kontrastfärg. Tröjan har ribbstickade muddar vid halsringning, ärmslut och nederkant samt en enkel, rak modell.
Såld
Mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren med avtagbar huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en bröstficka. Klassisk puffer-modell som håller dig varm under kalla dagar. Diskret logga på bröstet. Och ena dragkedjan funkar inte och den har några småskador runt kroppen men annars funkar allt som de ska!😃
Såld
Svart stickad tröja från Burberry - Snygg svart stickad tröja från Burberry med vit logga och motiv av riddare på häst framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Såld
Vit stickad tröja från Prada - Snygg vit stickad tröja från Prada med svart logotyp och texten 'PRADA MILANO' framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och nederkant. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig look.
Såld
Nike phantom 6 low elite fg - Säljer ett par snygga Nike fotbollsskor i rött och vinrött med svarta detaljer. Skorna har en modern, strömlinjeformad design och är tillverkade i syntetmaterial med fasta dobbar för bra grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på matchen! Original pris 3299kr bara använd i en månad passade inte mig. Pris kan diskuteras. PÅSE INGÅR!!
Såld
Adidas Predator vita fotbollsskor - Säljer ett par vita Adidas Predator elite  fotbollsskor med blå detaljer och klassiska tre ränder i silver. Skorna har snörning, mönstrad ovandel och Predator-tryck under sulan. Tillverkade i syntetmaterial för bra grepp och kontroll på planen. Original pris 3000kr
Såld
Nya Nike tech fleecen grå svart - 8/10 några små fläckar en nike tech flecce skriv ett bud om du vill så får vi se
Såld
Fortsätt i appen →