Jetski

Jetski

@676769
| Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 3 följer 7 annonser


brun plånbok - Snygg brun plånbok från ni vet vart med klassiskt monogrammönster i guld. Plånboken har flera fack för kort och sedlar, och är tillverkad i skinn med lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk accessoar med stil.
Svart rutig korthållare - Slimmad och stilren kortplånbok från ni vet vart i svart och grått med klassiskt rutigt Damier-mönster. Plånboken är tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och praktisk accessoar i fickan.
Hoodie Comme des Garçons Play - Grå hoodie med dragkedja från Comme des Garçons Play. Tröjan har huva med snörning, två fickor fram och ett svart hjärta med ögon på bröstet samt ett stort hjärta med ögon på ryggen. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. PRIS KAN DISKUTERAS
Ami paris sweatshirt - Skit snygg o bra material. PRIS KAN DISKUTERAS
Denim tears shorts - Säljer ett par svarta shorts från Denim Tears med gråa blommönster över hela tyget. De har elastisk midja med snörning och en bakficka. Materialet känns som polyester, perfekt för chill dagar. Snygg och unik design som sticker ut.PRIS KAN DISKUTERAS
Svart vindjacka från Polo Ralph Lauren - Svart vinterjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två snedställda fickor med dragkedja. Jackan har det klassiska Polo-logot broderat på bröstet och elastiska muddar vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Svart sweatshirt från Ami med rött hjärta - Svart sweatshirt från AMI Paris som är helt ny, var för liten därför säljer jag den. Finns kvar och priset är inte helt fast i sten, tar bytten!!