Christopher •1891•

Christopher •1891•

@christopher1891
(2)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 0 följer 3 annonser


Vita och rosa sneakers från Christian Louboutin (LIMITERAD) - Snygga vita sneakers med rosa detaljer från Christian Louboutin. Skorna har rosa snörning och den ikoniska röda sulan. Perfekta för att ge din outfit en lyxig touch. De är limiterade samt aldrig använts. Pris kan diskuteras
Grå jacka från Sail Racing - Säljer en stilren grå jacka från Sail Racing med dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och en liten ficka med dragkedja på bröstet. Perfekt för en casual look.
Mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedjor. Jackan har det klassiska röda Polo-loggan broderad på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg passform. Du kan även kontakta mig för ytterligare bilder eller information.
Svarta sneakers från Axel Arigato - Stilrena svarta sneakers från Axel Arigato med ovandel i mocka och detaljer i skinn vid hälen. Skorna har vita, gummisulor och klassisk snörning. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean design även i storlek 40. Skorna är väldigt sköna att ha på sig. Köpt för 2500kr. Kommer även med deras sko kartong och även en Axel Arigato påse. För med bilder och detaljer så får ni gärna säga till.
Gröna runda solglasögon från CHIMI - Snygga solglasögon från CHIMI i transparent grön plast med runda bågar och bruna tonade linser. Kommer med orginal tillbehör och fodral. Perfekt accessoar för att lyfta din stil och skydda ögonen mot solen även helt oanvända. ☀️
Bruna solglasögon från CHIMI - Snygga bruna solglasögon från CHIMI och mörktonade linser. Glasögonen har en stilren design och kommer i originalfodral och påse. Perfekta för dig som vill ha en clean look även helt oanvända.
Brun tröja från John Henric - Säljer en stilren brun Merinoull tröja från John Henric. Tröjan har en v-ringad design och är perfekt för en klassisk look. Den är långärmad och tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Perfekt för både vardag och mer uppklädda tillfällen.
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Den har en liten röd logga på bröstet och är perfekt för en casual look. Passar bra till både jeans och shorts.  Till ungdom
Blå Levi's 511 Slim Jeans - Snygga blå Levi's 511 slim jeans med klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en stilren look. Märkeslappen i läder baktill ger en autentisk touch.
Grå tröja från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå tröja från Ralph Lauren med rund halsringning och det klassiska logotypbroderiet på bröstet. Perfekt för en avslappnad och snygg look.           Storlek-12-14år
Solglasögon (CHIMI) 06 CLEAR - Hej, De här solglasögonen har jag fått i present, men d passade inte mig så jag tänkte sälja de. För billigare än vad de kostar med tanke på att de har öppnats!  Och storlek är MEDIUM  De är i helt nytt skick och ej är Använda 😃
solglasögon (CHIMI) 09 BLACK - Oanvända 09or i storlek Medium, riktigt snygga passar ej i mitt ansikte 🥲   Ordinarie pris på de är 1350kr de är väldigt svåra och få tag på just den här färgen och modellen.  Säljer de för 650kr 👍🏼  Vill du ha mer bilder ära ba o skriva till mig 😃
Solglasögon (CHIMI) 05 - Vill också sälja de hära sköna glajorna för 800kr helt o rörda. Fick de i present 🎁 och Modellen är CHIMI 05, CLEAR,  ordinarie priset ligger på 1350kr! 🌴 Du får exakt som nya som du köper där, fast billigare eftersom den har öppnats och testats. 👍🏼
Solglasögon (CHIMI) 04 Ecru - Oanvända par i storlek M
Solglasögon (CHIMI) 007 - Oanvända ett par 007 i färgen kiwi (grön) 😃🌴 Säljer de för 450kr och deras ordinarie pris ligger på 1250 de hära säljs inte längre pga av att de e en av deras första modeller. Det är som att du köper exakt samma i chimi fast billigare!