Elinn

Elinn

@Elinn1234
(26)
| Senast aktiv: Senaste månaden
24 följare 33 följer 40 annonser
Bara att fråga för fler bilder Välj gärna instabox om du har en nära dig Skriv gärna innan du köper något❤️


Svart kortklänning  - Supersnygg svart kortklänning från BikBok i slätt, glansigt material.
XOXO - Hardcover bok, liknar ett k-drama med k-pop idoler och hemliga förhållanden. Boken är på engelska
The Song of Achilles - En hyllad roman om vänskap, kärlek och äventyr i antikens Grekland. Perfekt för dig som gillar episka berättelser, starka känslor och mytologi.
The Inheritance Games hela serien - En spännande serie känd från tiktok. Endast läst den första de andra är i nyskick. Perfekt för dig som gillar familjedrama, gåtor och oväntade vändningar!
Engelsk bok - Bok känd från booktok, nyckick inte läst bara stått i min bokhylla
Engelsk bok - Engelsk bok: Things We Say in the Dark Kirsty Logan
Vitt spetsigt linne - Supersött vitt linne från H&M Divided i storlek XS. Toppen är helt i spets med blommigt mönster och tunna axelband.
Blå flare leggings från CRZ Yoga - Snygga ljusblå flare leggings från CRZ Yoga. Är väldigt små för att vara s. Är väldigt stretchiga men är för korta för mig som är 168 skulle rekomendera för någon under 160 som har storlek xs eller mindre
Grön halter klänning - Grön halterklänning köpt från pull&bear har endast använt 1 gång så i nyskick! (Lite skrynklig på bilderna men den behövs bara strykas)
Grå kostymbyxor från DAZY, storlek S - Snygga grå kostymbyxor från DAZY med raka ben och medelhög midja. Något korta för mig (är 168) så passar not perfekt för någon som är lite kortare
Grön kavaj - Helt oanvänd grön kavaj från missguided, är i oversized passform
Blommig bikiniöverdel med knyt - Snygg bikiniöverdel med två olika sidor – ena sidan har ett färgglatt blommigt mönster i rosa, lila och grönt på brun botten, andra sidan har ett orange och rosa mönster. Knyt i nacken och ryggen för perfekt passform. Köpt utomlands
2 ribbade linnetoppar - Två croppade linnetoppar från FB Sister/new yorker i storlek S. En är ljusblå och den andra är mörkgrå, båda i ribbad bomullsmix med breda axelband och rundad hals. 45 för båda
Svarta kostymbyxor från 157, stl S - Klassiska svarta kostymbyxor från 157 med raka ben och låg midja. Byxorna har knapp och dragkedja framtill och är perfekta för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och har en lätt stretch.
Svart skinnkjol från Gina Tricot - Snygg svart kort skinnkjol från Gina Tricot i storlek 34. Kjolen har en rak passform och dragkedja i sidan för enkel påtagning.
Leopardmönstrad långkjol från Cider - Snygg långkjol från Cider med leopardmönster. Kjolen har en lätt utsvängd form och är väldigt stretchig.
Blått spetslinne - Supersöt blå linnetopp från Even&Odd i spets.
ESSNCE Coco On The Beach EdP - Fräsch parfym med tropisk vibe från ESSNCE. Endast testad ett fåtal gånger, köpt för 360kr+frakt
Poesi bok - Poesi bok som var populär på tiktok, har läst men är i fint skick
Röd stickad tröja - Mörkröd stickad tröja som jag köpt second hand inget märke på så kan vara hand stickad. Obs armarna är inte helt långa utan är lite kortare än vanligt. Bara att fråga för bilder med tröjan på.
Vit stickad tröja - En vit v-ringad tröja från brandy melville, är i fint skick. Är i onesize men skulle säga att den är som en xs
Stickad tröja - Fin stickad tröja köpt second hand som är lite ”hålig” vid vissa ställen av mönster som man kan se lite på bild 3, står som en m men skulle säga att den är mer som en s beroende på hur man vill att den ska sitta.
Vintage tröja - T-shirt med tryck som jag köpt second hand, går inte att se storleken men skulle säga att den är en s
Böcker på svenska - Bokserien till alla killar jag gillat som även finns som film på netflix, bok 2 och 3 är olästa men ingen har bruten rygg.  Obs! Har blivit missfärgade av solen på kanterna då de har stått vid ett fönster (se bild 3)