Elise

Elise

@Elise8382
Lidingö | Senast aktiv: Denna vecka
11 följare 5 följer 14 annonser
Om du har frågor om något kontakta mig, priserna är diskuterbara! 💗💗


Mörkblå zip hoodie från Juicy Couture - Juicy Couture hoodie i mörkblå velour med dragkedja framtill och huva. Klassisk modell med långa ärmar, ribbade muddar och snörning i huvan. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Beige stickad tröja från Vero Moda - Mysig beige stickad tröja från Vero Moda med avslappnad passform och v-ringad hals. Perfekt för lager-på-lager och har långa ärmar. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Grå grön stickad tröja  - Mysig grå stickad tröja från Wera med rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Blå stickad hoodie  - Mysig blå stickad hoodie i cashmere från Rosemunde med långa ärmar och luva. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med jeans eller leggings.
Mörkgrå stickad hoodie - Mysig mörkgrå stickad hoodie från H&M med luva. Tröjan har långa ärmar och bred ribbad kant vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller leggings.
Grå v-ringad stickad tröja  - Mjuk och enkel grå stickad tröja från VILA med v-ringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt baströja med lång ärm och klassisk passform. Snygg att styla till jeans eller kjol.
Vit stickad tröja - Säljer en klassisk vit stickad tröja från Vila i storlek M. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt basplagg för garderoben!
Grå stickad tröja - Mysig grå stickad tröja från Zara med hög krage och asymmetriska sömdetaljer. Tröjan har lång ärm och bred ribbad mudd vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar.
Mörkblå slitna jeans shorts  - Säljer ett par mörkblå jeans shorts med slitna detaljer och dragkedja fram. Shortsen har klassisk femficksdesign och bälteshällor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svarta jeansshorts med fransar  - Snygga svarta jeansshorts från Zara med hög midja och råa fransade kanter. Klassisk femficksmodell med knappar framtill och slitna detaljer för en cool look.
Ljusblå jeansshorts  - Ljusblå jeansshorts från Zara med flera. Perfekta för sommaren!
Ljusblåa jeansshorts - Säljer ett par ljusblåa jeansshorts från H&M Perfekta för sommaren!
Vita jeansshorts - Snygga vita jeansshorts med klassisk femficksdesign och knappgylf. Shortsen har normal passform och är perfekta för varma dagar. Stilrena och enkla att matcha med olika toppar.
Blå jeansshorts  - Snygga blå jeansshorts från MNG med råa kanter och slitna detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med knappar. Perfekta för sommaren
Mörkblå stickad tröja från Zara - Snygg mörkblå stickad tröja från Zara med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en tunn blå kontrastsöm som detalj framtill och längs nederkanten. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och mjuka material.
Mörkblå stickad tröja  - Säljer en mörkblå stickad tröja från ZARA med rund halsringning och dekorativa blå sömmar framtill och baktill. Tröjan har lång ärm och en enkel, stilren design som passar perfekt till många outfits. Är i storlek L men skulle säga att den mer är som en S möjligen M
Zadig tröja - Jättefin tröja från Zadig som jag fick i julklapp men jag har aldrig använt den nypris cirka 2000kr (intresse koll)
Två stycken linnen - Två stycken basic linnen aldrig använda pga dom är för små
Jeans  -  Svarta bootcut jeans medel till lågmidja, nästa aldrig använda
Jeans  -  Högmidjade ljus blåa jeans med hål i knäna
Hm tröja - Jättegullig beige hm tröja med pärlor. Säljer den för att den inte är min smak längre
Jeans  - Jätte snygga högmidjade utsvängda jeans. Dom är endast andvända några gånger.