Emil

Emil

@emilkungen123
(3)
Växjö | Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 9 följer 20 annonser


Dsquared2 jeans till salu! - Hej, säljer dessa jeans för bra pris hör gärna av er!
Dsquared2 jeans till Salu - Hej, säljer dessa jeans. Har ni frågor o så hör av er.
Ea7 tracksuit till låg pris, passa på! - Hej, jag säljer denna ea7 tracksuit för den inte används längre. Den har bara varit i garderoben som jag vill tömma, har inte använt den på jätte länge och den är knappt använd. Hör av ifall intresserade.
Bälte till salu bra pris! - Hej säljer detta bältet har aldrig använt den , den bara ligger i garderoben. Hör av dig ifall intresserad. Storlek 130
Lacoste tracksuit jätte billigt passa på! - Hej jag säljer min lacoste tracksuit, det är storlek S och har knappt haft på mig den för att den inte passar. Har haft den i någon månad eller 2 och haft på mig den max 2 gånger. En gång dagen jag fick den och en gång när jag skulle handla ute, den är nytvättad o allt i väntan på att säljas. Allting är perfekt med den ingen skada ingen smuts ingenting. Riktiga priset är 2545kr som jag köpte den för. Är ni verkligen intresserade och vill ja fler bilder bara fråga på! Först till kvarn!!!
Sail Racing Jacka till Salu - Hej, säljer denna jackan som man använt ett tag sen och har inte varit använd på länge. Detta är Storlek L men passar ganska bra till Storlek M när man har en hoodie/kofta under. Pris kan diskuteras om du inte gillar.
4 olika bälten till salu. Skriv ett bud, det är först till kvarn! Så skynda på!! - Detta är inte riktiga priset. Kom med ett bra pris!
Blå och guld glasögon från Prada - Snygga glasögon från Prada med en stilren design. Bågarna är i en kombination av blått och guld, vilket ger en elegant touch. Perfekt för dig som vill ha en klassisk men modern look.
Grön dunjacka från Parajumpers äkta såklart - Jackan är i jätte bra skick! Storleken passar Perfekt för S-L
Svart Nike tracksuit byxorna är sämre skick med koftan är jätte bra skick. Passar L och lite M - Nike tracksuit
Mörkblå hoodie från Gant passar även L och M med något ovanpå. - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Gant med dragkedja och justerbar huva. Tröjan har långa ärmar och en praktisk känguruficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Tröja från FILA i blått och svart - Snygg tröja från FILA i blått och svart med vit och röd detalj. Tröjan har långa ärmar och en klassisk passform. Perfekt för en avslappnad stil.
Vit svart Hugo tracksuit passar även L - Kläderna ser olika färger ut men det är samma tracksuit. Byxorna har lite fläckar.
Svart röd Hugo tracksuit. Passar även L - Säljer en svart tröja med röda broderade detaljer längs ärmarna och benen.
T-shirt från EA7 Emporio Armani passar även L  - Snygg t-shirt från EA7 Emporio Armani i en stilren design med blockfärger. Den har en kombination av vit, grå och mörkblå färg med korta ärmar. Perfekt för en avslappnad stil.
Vit sweatshirt från Moncler passar även L - Säljer en stilren vit sweatshirt från Moncler med broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Ljusblå t-shirt med tigertryck från Kenzo - Säljer en cool ljusblå t-shirt från Kenzo med ett stort tigertryck i svart, orange och grönt. T-shirten har korta ärmar och en normal passform. Perfekt för att ge din outfit en färgstark touch! 🐯
Svart t-shirt från Philipp Plein. Den passar också XL och L på sättet man stylar den. - Cool svart t-shirt från Philipp Plein med ett unikt tryck av en dödskalle och sedlar på framsidan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy stil. T-shirten har korta ärmar och en normal passform.
Vit tröja från Prada. Lite fläckar på men annars bra. - Säljer en stilren vit tröja från Prada med en röd och svart logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en minimalistisk look.
Svart tröja med tryck från Hugo - Snygg svart tröja från Hugo med ett färgglatt tryck och logotyp på framsidan. Tröjan har en dragkedja vid halsen och långa ärmar. Perfekt för en stilren look.
Lv bälte - Bälte.
Svart och grått bälte med rutigt mönster - Snyggt bälte med ett svart och grått rutigt mönster och en unik svart spänne. Perfekt för att ge din outfit en stilren touch.
Bälte. - Hej, säljer bälte!
Svart och grå tröja från Hugo Boss - Snygg svart tröja från Hugo Boss med gråa ärmar och logotyp framtill. Perfekt för en stilren look.