H819

H819

@h819
(25)
| Senast aktiv: +1 månad sen
122 följare 9 följer 7 annonser
Säljer allt möjligt som jag inte vill ha kvar💕Pris kan alltid diskuteras


Blå bootcut jeans med låg midja - Blå bootcut jeans med låg midja!!💕💕
Blå bootcut jeans från 157 - Helt nya jeans! 💕💕
Snygg tröja - Jättesnygg tröja från stradivarius💕💕💕
Ljusrosa volangblus  - Säljer nu min trendiga rosa blus som inte säljs längre!!😍💕💕💕Storlek 34
Ljusrosa volangkjol med resårmidja - Supersöt ljusrosa långkjol med resårmidja!! Storlek XS men passar även S💕💕Använt en gång bara
Blå jeanskjol  - Jättefin jeanskjol ifrån ZARA med råa fransar nertill och slitna detaljer framtill💕💕HELT NYA!
Topp - Jätte söt topp, toppen är lite ljusare rosa-såsom de två sista bilderna!💕
Ljusblå bootcut jeans från ONLY - Ljusblå bootcut jeans från ONLY med väldigt låg midja och snygga detaljerade fickor både fram och bak!!😍💕💕Jeansen är i storlek 32 34 alltså XS! De är tyvärr långa på mig
Beiga mockaboots med fransar och kilklack - Snygga boots i beige/bruna med coola fransdetaljer längs skaftet och snörningen.💕💕💕(Första bilden är lånad och de två andra är mina egna!)
Grå boots med fransar💕💕💕 - Jätte fina grå boots med fransar!!😍💕💕FRI frakt just nu
Blommig långkjol med volanger - Jättefin volang långkjol med blommigt mönster i rosa och gult💕💕Kjolen passar både XS och S – stretchig midja! Mäter 34 cm rakt över, men sträcks ut till 43 cm.
Becksöndergaard - Super fin axelväska med ett färgglatt färg ifrån Becksöndergaard💕💕💕 Väskan har en kedjerem och en dragkedja upptill. Pris går att diskutera!
Jeans  - Victoria Beckham jeans som är lågmidjade och super snygga!💕💕Storlek 30 XS/S , passar mig som har storlek XS i jeans, de är dock lite för långa på mig då jag är 158/159cm! De är bootcut!! Sista bilden:1. 36cm  2.19cm  3. 102cm  4. 22cm
Väska  - Jätte fin väska