Anders111

Anders111

@aanders111
(2)
Sörmland | Senast aktiv: Denna vecka
5 följare • 0 följer • 22 annonser



Tröja från j.lindeberg  - Beige taupefärgad sweatshirt med rund halsringning, lång ärm och en rak, avslappnad passform. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant samt en liten dekorativ patch på bröstet. Enkel enfärgad design med diskreta sömdetaljer.
Vanlig vit tröja  - Beige tröja från East West med lång ärm, hög ståkrage och halvlång dragkedja framtill. Modellen har en avslappnad passform, rundad nederkant och ribbstickade muddar vid ärmslut och nedtill. Diskreta sömmar och paneldetaljer ger tröjan en enkel, clean look.
Morris tröja - Grå långärmad pikétröja med klassisk krage och kort knappslå med två knappar. Tröjan har ett diskret litet emblem på bröstet, raka ärmar med muddliknande avslut och en lätt rundad nederkant. Enkel, stilren modell med en mjukmelerad grå ton.
Polo tröja  - Svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals, lång ärm och en liten vit broderad polospelare på bröstet. Tröjan har diskreta sömdetaljer vid halsen samt ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Stilren modell med rak, avslappnad passform.
Overshirt från hm  - Mörkgrå overshirt med rak, lite ledig passform och ståkrage. Jackan stängs framtill med dragkedja och har två stora bröstfickor med lock. Långa ärmar med justerbara manschetter, söm över ryggen och lätt rundad nederkant. Stilren design i mörkgrått med diskret melerad yta.
Vanlig vid hoodie - Krämvit hoodie med enkel och stilren design. Modellen har en rymlig huva med justerbara dragskor, lång ärm med ribbade muddar och en praktisk känguruficka framtill. Mjuk sweatshirtkänsla och ribbad nederkant som ger en avslappnad passform. Neutral offwhite nyans som är lätt att matcha.
Zlatan tröja  - Svart långärmad träningströja från Kappa med hög krage och en stilren, sportig design. Tröjan har ljusa kontrastpaneler längs ärmarna, Kappas logga på bröstet och en liten reflekterande detalj nära nederkanten. Rak modell med långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Sail racing tröja  - Krämvit sweatshirt från Sail Racing med rund halsringning och långa ärmar. På bröstet finns ett svart, strukturerat panelparti med Sail Racing-logotyp och detaljer i mörkgrått. Tröjan har synliga sömmar, ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant samt en Sail Racing-detalj mitt bak vid nacken. Rak, avslappnad modell.
The north face tröja  - Säljer en stilren hoodie från The North Face i mörkgrått och svart. Modellen har en svart huva, lång ärm och färgblockad design med grå överdel och svarta detaljer. Den har dragkedja framtill, en praktisk ficka på magen och The North Face-logga på bröstet samt ryggen.
Under armour vindjacka  - Mörkgrå vindjacka från Under Armour med huva, hel dragkedja framtill och diskret Under Armour-logga på bröstet. Jackan har långa ärmar, justerbar huva med dragskor, resår vid ärmsluten och sidofickor med dragkedja. Stilren, sportig modell med lätt och följsam design.
Under armour vindjacka  - Beige vindjacka från Under Armour med huva, hel dragkedja framtill och justerbara dragskor vid halsen. Jackan har långa ärmar med elastiska muddar, två praktiska sidofickor och en diskret svart Under Armour-logga på bröstet. Tunn och smidig modell med lätt rundad nederkant.
Under armour vindjacka  - Säljer en sportig vindjacka från Under Armour i svart och mörkgrått. Jackan har huva, hel dragkedja framtill, lång ärm och färgblockade paneler. Under Armour-logga syns på bröstet och textlogga går lodrätt längs ryggen. Vita detaljer vid bröstet ger en stilren kontrast. Ärmsluten har elastiska muddar och nederkanten är lätt rynkad för en smidig passform.
Hugo boss T-shirt  - Svart T-shirt från Hugo Boss med rund hals och korta ärmar. På framsidan finns ett stort grafiskt tryck med upprepade Boss-logotyper i beige och vitt, samt texten Hugo Boss i mitten. En stilren modell med tydlig statement-detalj framtill.
Två träningsbyxor från Under Armour - Två par träningsbyxor från Under Armour i beige och svart. Byxorna har en rak, lätt avsmalnande modell med elastisk midja och justerbart dragsnöre framtill. De är gjorda i ett tunt, slätt syntetiskt tyg och har Under Armour-loggan på vänster lår. Praktiska sidofickor och öppningar med dragkedja längst ner på benen. Säljer varje par för 500 styck dom är använda ett par gånger men är i bra skick.
Gant jeans  - Mörkblå jeans från GANT med klassisk femficksmodell, knappgylf och bälteshällor i linningen. Jeansen har diskreta kontrastsömmar, jeansknapp framtill och GANT-logga på myntfickan. Smal, rak form med lätt avsmalnande ben och rena, minimalistiska detaljer. Aldrig använda lappen fortfarande på.
Sailracing tröja  - Svart hoodie med hel dragkedja framtill, justerbar huva med svarta snören och långa ärmar. Modellen har två rymliga framfickor och en liten racing-inspirerad logodetalj på bröstet. Rak, sportig form med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Cp company tröja  - sweatshirt från C.P. Company med klassisk rund hals, lång ärm och en rak, avslappnad form. Tröjan har ribbstickad halsringning, muddar vid ärmslut och ribbad nederkant. På vänster ärm finns en praktisk ficka med svart dragkedja och den ikoniska svarta linsen med C.P. Company-logga. Priset går att diskuteras..
Mooseknucles vinterjacka  - Svart quiltad pufferjacka från Moose Knuckles med vadderad, voluminös form och fast huva. Jackan har hög krage, dragkedja fram och tryckknappsförsedda ficklock över bröstet. De långa ärmarna har en dekorativ Moose Knuckles-logga på ena överarmen, och midjan samt ärmarna är sydda i breda horisontella sektioner.storleken på denna är XXL och den är köpt i johnells och använd endast ett par gånger, priset går att diskuteras..
Mooseknucles vinterjacka  - Svart vadderad pufferjacka med rak, något boxig form och hög krage med integrerad huva. Jackan har quiltade paneler, dragkedja framtill med tryckknappsstängning och flera praktiska fickor, bland annat stora fickor med lock nedtill samt vertikala bröstfickor. märken. Storleken på denna är xl och den är köpt i Johnells och den är i mycket bra skick endast använd ett par gånger. Priset går att diskuteras…
Svart dunjacka från Moncler - Svart Moncler-dunjacka med glansigt, quiltat dunkänsla-parti framtill och på ryggen. Jackan har en fast huva, hög krage, hel dragkedja framtill och långa svarta ärmar i ett stretchigt, stickat material. Moncler-loggan sitter tydligt på vänster överärm. Jackan är i storlek xxl men passar bra till xl, säljer den då jag blivit smal och jackan sitter för stort. Den är köpt i nk Stockholm och är 100% äkta. Priset går att diskuteras…
Vit hoodie med 2Pac-tryck - Säljer en vit hoodie med ett coolt tryck av 2Pac i svart. Hoodien har en klassisk design med långa ärmar och en bekväm huva med dragsko. Perfekt för dig som vill ha en stilren och avslappnad look.den är i mycket bra skick storlek L!
Vit sweatshirt från Hugo Boss - Säljer en stilren vit sweatshirt från Hugo Boss med ett stort BOSS-tryck i cirkel på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Säljer pga av att den är för liten för mig!
Acer Nitro 11400F Stationär Dator - Acer Nitro 11400F stationär gamingdator med 16 GB RAM och 512 GB lagring. Snygg design med röd LED-belysning, perfekt för spel och krävande uppgifter. Mått: 17,5x38,6 cm, vikt 7,45 kg. Skick: ser ut som ny, inga synliga defekter eller slitage.
Såld
Fortsätt i appen →