Adam

Adam

@adam1924
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 3 följer 4 annonser



Svart och vit polotopp från BOSS - Två stilrena polotoppar från BOSS, en i svart och en i vit med kontrasterande tunna ränder på krage och ärmslut. Klassisk design med korta ärmar, knappar vid halsen och broderad BOSS-logga på bröstet. Perfekt för en clean och snygg look. I den sista bulden ser ni att den vita polon är lite smutsig men drt går säkert bort med tvätten, ej säker på det.
Fina velvet kepsar i bra skick - Bilderna visar två kepsar, en svart från OneCap och en vit från Emilio Pendienza, båda med mesh och tryck framtill.
Rosa Lamine yamal xoncept tröja. - Bilderna visar en fotbollströja från FC Barcelona med Lamine Yamal och nummer 19, i rosa och lila toner med Spotify-logga. Spotify loggan är väldigt skrynklig och kan gå av. Den passar mig som är 150cm
Blå Leicester & Italien fotbollströjor Puma - Två snygga blå fotbollströjor från Puma, en Leicester City med Vardy 9 och en Italien med Verratti 10. Båda har korta ärmar, tryckta klubbmärken och nummer, samt vita detaljer. Materialet är polyester, perfekt för match eller träning. Man kan köpa båda 2 för bara 169kr!
Vita sneakers från Polo Ralph Lauren - Säljer ett par vita sneakers från Polo Ralph Lauren med klassisk blå logga på sidan och mörkblå detalj vid hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning med beigea skosnören. Materialet är skinn och de har en stilren, enkel design som funkar till många outfits.
Blå polo ralph lauren zip up. Storlek S - En blå stilig ralph lauren zip up. Vet tyvvär ej om denna är äkta. Sonen fick den i somras och har aldrig använt den sen dess. Han har tydligen "Real checkat" denna och han sa att det såg bra ut. Men vi är ändå knte säkra.
Svarta sneakers från Axel Arigato EU39 - Säljer ett par svarta sneakers från Axel Arigato i mocka med cool dragkedjedetalj framtill. Skorna har platt sula och rund tå, och är handgjorda i Portugal. Stilren design med diskret logga på sidan. Passar dig som gillar minimalistisk look och snygga detaljer.
Adidas Gazelle i mörkblå mocka - Snygga Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer och snörning. De ikoniska tre ränderna och loggan på hälen ger en klassisk look. Perfekta för en stilren vardagsstil. Helt oanvända och i storlek 37 1/3