adam

adam

@adam213
| Senast aktiv: Denna vecka
15 följare • 0 följer • 12 annonser



Svart hoodie med färgglatt tryck trapstar - Svart hoodie med huva och magficka. På bröstet står det 'TRAPSTAR' i stora bokstäver i gult, rött, blått och grönt samt texten 'IT'S A SECRET' i rosa och blått. Hoodien har en avslappnad passform och är gjord i mjukt material.
Mörkgrå mjukisbyxor med fickor - Snygga mörkgrå mjukisbyxor med resår i midjan och dragsko. Byxorna har två sidofickor och en extra ficka på benet. Tillverkade i ett mjukt och stretchigt material som passar perfekt för chill eller träning. Diskret logga på vänster lår.
Vit långärmad monclearrr - Vit långärmad pikéskjorta med krage och knappar framtill. Kragen och ärmsluten har röda och blå ränder för en sportig look. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt till en avslappnad men stilren outfit.
Polo ralph lauren Vita mjukisbyxor med dragsko - Säljer ett par vita mjukisbyxor med dragsko i midjan och resår vid bensluten. Byxorna har sidofickor och en liten broderad logga i mörkblått framtill. Sköna och perfekta för chill dagar. Materialet känns mjukt och bekvämt.
Beige rutiga shorts med snörning - Snygga shorts i beige med klassiskt rutigt mönster i svart, vitt, brunt och röda detaljer. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och är tillverkade i ett lätt syntetmaterial. Perfekta för sommaren och ger en trendig look.
Vit Nike hoodie med svarta detaljer - Säljer en stilren vit hoodie från Nike med svarta detaljer längs dragkedjan, muddar och logga på bröstet. Hoodien har hel dragkedja framtill, två fickor och en skön huva. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Mörkgrå hoodie Gallery Dept. - Snygg mörkgrå hoodie från Gallery Dept. med vit logga tryckt på bröstet och stor text på ryggen. Klassisk känguruficka framtill, ribbade muddar och justerbar huva med snören. Liten patch på ärmen för extra detalj. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Keps  - Svart märkeskeps. Sälj vidare för att jag inte har nån nytta av den.
Axelväska  - Ny skick säljer vidare.
Beige keps  - Säljer en snygg beige keps. Något du undrar så äre bara  fråga.
Nike Air Jordans 1 i blått och vitt - Snygga Nike Air Jordans i en fräsch kombination av blått, vitt och svart. Skorna har klassisk snörning och den ikoniska Air Jordan-loggan på sidan. Perfekta för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Fin Skjorta.  - Oskadat skjorta. Inget fel med den. Något du undrar så äre bara fråga:)
Svart Moncler pufferjacka - Svart Moncler pufferjacka med vadderad front och rygg, stickade ärmar och ribbstickad nederkant. Jackan har huva, dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Stilren modell i svart och mörkgrått.
Såld
Grå lång pufferjacka - Snygg grå lång pufferjacka med vadderad och quiltad design. Jackan har en stor huva med ljus pälsdetalj, hög krage, långa ärmar och svarta ribbstickade muddar vid ärmsluten. Framtill finns en knappförsedd vindslå samt praktiska fickor med lock. Stilren varm design för kalla dagar.
Såld
B22 b30 - Svartvita låga sneakers i chunky modell med ovandel i ventilerande mesh och släta kontrastpaneler. Skorna har svart snörning, vadderad öppning, rund tå, grov svart sula och dragflik baktill. Sportig design med vita detaljer och lager-på-lager-look.
Såld
Klocka rolexx - Klocka
Såld
Tre Automatic-klockor - Säljer två Seiko Automatic-armbandsur med silverfärgade länkar och räfflade bezlar. Den ena har grön urtavla och den andra mörkblå urtavla. Båda har tydliga arabiska siffror, visare med ljusa detaljer och datumvisning vid klockan tre. Klockorna har klassiska jubilee-länkar och automatisk mekanik.
Såld
Nike vit och grå träningsdress - Nike träningsset med vit jacka och byxor, svarta detaljer och grå partier på byxorna. Jackan har dragkedja, hög krage och svarta linjer, samt fickor med dragkedja. Byxorna har resår i midjan och praktiska fickor. Perfekt för sport och träning.
Såld
B30 - B30 skor
Såld
2 Keps - Två klassiska kepsar i vävd canvas med rundad kulle och böjd skärm. Båda har heltäckande GG-monogram och metallknapp upptill. Den ena är beige och brun med Guccis gröna och röda webbrand längs sidan. Den andra är ljusrosa med mörkrosa monogram och rosa detaljer.
Såld
Vit Moncler cardigan - Snygg vit dunväst från Moncler med avtagbar huva och dragkedja framtill. Västen har stickade ärmar, en ficka med lock och Moncler-logga på ena ärmen. Materialet är en mix av glansigt dun och mjuk stickad bomull. Perfekt för lager på lager och streetstyle.
Såld
Barça x Cactus Jack matchtröja - Säljer en Barcelona matchtröja i rött och marinblått med breda ränder, klubbmärke och Nike-logga framtill. Baksidan har tryck med Cactus Jack, nummer 2 och BARÇA. Klassisk krage och korta ärmar. Perfekt för fotbollsfans!
Såld
Canada goose Svart dunjacka med fuskpälsluva - Snygg svart dunjacka med stor luva kantad av fuskpäls. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill samt två stora fickor. Märkets logga syns på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm.
Såld
Svart hoodie från McKenzie - Svart hoodie med dragkedja från McKenzie. Har huva med dragsko, två fickor med dragkedja och svarta detaljer i glansigt material längs ärmarna. Ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Såld
Fortsätt i appen →