Affe

Affe

@affe1012
(3)
| Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 3 följer 8 annonser


Levi's 501 jeans blå 34x32 - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i blå tvätt med slitna detaljer och raka ben. Jeansen har fem fickor, knappgylf och den ikoniska läderpatchen bak. Perfekt för dig som gillar en tidlös och avslappnad look.
Levi's 501 jeans ljusblå 34x34 - Ljusblå Levi's 501 jeans med klassisk rak passform och slitna detaljer på benen för en cool vintagekänsla. Jeansen är tillverkade i 100% bomull och har fem fickor, knappgylf och ikonisk röd Levi's-tag bak. Perfekt för dig som gillar tidlös streetstil.
Levi's 501 blå jeans med slitningar - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt med snygga slitningar och hål på benen. Modellen har raka ben, knappgylf och fem fickor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och cool stil.
Rosa Gucci keps med GG-mönster - Säljer en snygg rosa keps från Gucci med det klassiska GG-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i rosa och insida i ljus bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Blå GG keps från Gucci, storlek S - Snygg blå keps från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela kepsen. Tillverkad i bomull och har en böjd skärm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar med tydlig designerstil. Med boxen kostar de extra
Mosse knuckels - Bra skick på den använd den en gång   Äkta!
Gucci keps med GG-mönster och röd-blå rand - Snygg keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i beige och svart. Kepsen har en röd och marinblå rand på sidan och justerbar rem baktill i svart skinn. Tillverkad i bomullscanvas med detaljer i läder. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Svart dunjacka Sal Antarctica - Svart dunjacka från Sail racing  med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 500 FP dun och har tryck på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk pufferstil som är både snygg och funktionell.
Vit och marinblå vindjacka Helly Hansen - Snygg vindjacka från Helly Hansen i storlek S. Jackan är vit upptill och marinblå nedtill med stor logga på ryggen. Den har huva och orange detaljer vid snörningen. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter.
Svart pufferjacka från Sail Racing - Säljer en svart pufferjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Jackan har logga på bröstet och ärmen, samt quiltad insida för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och har en clean, sportig look.
Blå Gucci keps med GG-mönster - Säljer en blå keps från Gucci i storlek M, täckt av det klassiska GG-monogrammet i ljusblått. Kepsen har justerbart spänne i blått skinn och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Burbery keps  - Säljer min burberry keps i en snygg beige färg kepsen är i utmärk skick
Ljusgrå vindjacka från Under Armour - Snygg ljusgrå vindjacka med huva och dragkedja från Under Armour. Jackan har en mörkare grå panel över bröstet med logga och två sidofickor. Perfekt för blåsiga dagar.
Svart dunjacka från Moose Knuckles - Snygg svart dunjacka från Moose Knuckles med en fluffig pälsdetalj på huvan. Jackan har en broderad insida med hockeymotiv och text. Den är långärmad och har dragkedja framtill samt flera fickor med knappar.
Dsq2 Jens  - Äkta dsq2 jens jätte bra skick äkta
Moose knuckiles Jacka  - Använd skick 1 månad använd bra vinter jacka skön och bekväm.