Albin

Albin

@albin865467
(4)
| Senast aktiv: Denna vecka
14 följare 3 följer 16 annonser


Bekväma Helly Hansen kängor - Snygga grå kängor från Helly Hansen med mockayta och orange detaljer på snörningen. Insidan är fodrad med rött tyg för extra stilpoäng. Skorna har rund tå och platt sula, perfekta för dig som gillar en clean look med lite färg.
Marinblå stickad polotröja Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå stickad polotröja från Polo Ralph Lauren med klassisk kabelstickning och röd logga på bröstet. Tröjan har half zip i halsen och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Svart dunväst från Haglöfs - Svart dunväst från Haglöfs med gul insida och hög krage. Västen har dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-aktiviteter. Snygg, sportig look med diskret Haglöfs-logga på bröstet.
Lacoste dress - Snygg vindjacka från Lacoste i mörkblått med bred röd och vit rand över bröstet och ryggen. Jackan har dragkedja, ståkrage och en röd huva som kan vikas in. Klassisk krokodillogga på bröstet och elastiska muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar sportig stil.
Burberry hoodie - Svart hoodiejacka från Burberry med dragkedja och snörning i huvan. Insidan av huvan har ett grått och rött rutigt mönster som ger en schysst kontrast. Jackan har två fickor fram och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för chill dagar.
Svart stickad half zip-tröja H&M - Svart stickad tröja från H&M med half zip-dragkedja i halsen. Tröjan har lång ärm och en stilren, enkel design som passar perfekt till jeans eller chinos. Materialet är mjukt och håller dig varm under kyliga dagar.
Svart PSG half zip tröja från Nike - Svart långärmad PSG tröja från Nike med röd logga och klubbmärke på bröstet. Tröjan har en half zip dragkedja och är gjord i mjukt polyester-material, perfekt för fotbollsträning. Snygg röd detalj på ryggen och sportig passform.
Levi's 501 blå jeans straight fit - Klassiska blå Levi's 501 jeans med rak passform och hög midja. Jeansen har fem fickor, knappgylf och är tillverkade i robust denim. Perfekta för en avslappnad och tidlös look.
Dior grå och vita sneakers - Säljer ett par snygga Dior sneakers i storlek 43. Skorna är vita och ljusgrå med klassiskt Dior-mönster i svart på sidan. De har rund tå, platt sula och snörning. Materialet är en mix av skinn och textil, med detaljer i syntet. Perfekt för dig som gillar exklusiv streetstyle.
Louis Vuitton svartvita sneakers - Louis Vuitton sneakers i svart och vitt med klassiskt monogrammönster och tydliga LV-loggor. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Materialet är en mix av skinn och textil, med detaljer i svart och vit. Snygg kontrast mellan färgerna och exklusiv känsla.
Jack & Jones jeans - Knappt använda, inget kvitto, storlek S/M
Morris sweatshirt - Säljer denna halv zip pga att den inte kommit till användning
Weekday jeans - Säljer mina weekday jeans använd 5-6 gånger nypris:600kr
Svarta jeans - Nyskick
Svart väst - Säljer min svarta hm väst då den inte används sedan köpet, nyskick
John Henric sweatshirt - Säljer denna pga att den inte kommer till användning. Nyskick endast använd ca 2-3 gånger  Nypris 1000kr
Psg T-Shirt - Använder inte nyskick
Psg byxor - Nyskick aldrig använd
Prada tröja - Snabb affär billigare pris, nyskick
D&G tröja - Nyskick, nft scan finns
Lacoste kofta - Snabb affär billigare pris, nyköpt Lacoste kofta, fick i present
Hugo boss tröja - Säljer min boss tröja dm för fler bilder, Snabb affär billigare pris, nyskick
Hugo boss tröja - Säljer nu min gamla Hugo boss tröja då den inte kommer till användning, snabb affär billigare pris, tröjan är i nyskick
Fendi T-shirt - Snabb affär billigare pris, ej använd