Alex

Alex

@alex76472
(1)
| Senast aktiv: +1 månad sen
3 följare 1 följer 4 annonser


Svart Kenzo t-shirt med tigertryck - Svart t-shirt från Kenzo i storlek S med ikoniskt tigertryck och Kenzo Paris-logga på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Materialet känns mjukt och skönt, perfekt för en cool streetstyle-look.
Svarta sneakers från Dior - Säljer ett par svarta Dior-sneakers med vita detaljer och reflekterande partier. Skorna har en chunky sula, mesh och skinnpaneler samt snörning framtill. Perfekta för dig som gillar exklusiva och sportiga skor.
Svarta sneakers från Dior - Säljer ett par svarta Dior-sneakers med vita detaljer och reflekterande partier. Skorna har en chunky sula, snörning och meshpaneler för extra andningsförmåga. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och sportig look.
Kenzo tröja  - Storlek S, bra skick
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Grå hoodie från Burberry i bomull med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har hel dragkedja, broderad logga på bröstet och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar stilren och lyxig streetwear.
Moncler pikétröjor svart & vit M - Två stilrena Moncler pikétröjor i svart och vitt. Båda har klassisk krage med röd och blå rand, broderad Moncler-logga på bröstet och knäppning framtill. Perfekta för dig som gillar exklusiva och sportiga vibes. Materialet är mjuk bomull som andas.
Svart pikétröja från Moncler - Svart pikétröja från Moncler med klassisk krage och knäppning framtill. Tröjan har röda och vita ränder på krage och ärmslut samt Moncler-logga på bröstet. Perfekt för en clean och sportig stil.
Vit pikétröja från Moncler M - Snygg vit pikétröja från Moncler i storlek M. Klassisk design med Moncler-logga på bröstet och krage med röda och marinblå ränder. Tröjan har korta ärmar och knäppning framtill. Perfekt för en clean och sportig look.