Alva

Alva

@alva.264
stockholm enskede | Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 9 följer 18 annonser

hej, jag heter Alva och är femton år. jag vet inte riktigt vad mer jag kan säga..



svarta byxor  - Ett par svarta byxor från Zara Trafaluc. är i storlek S.
svarta jeans-shorts  - Ett par svarta jeans-shorts från h&m. är i barnstorlek 140.
vinröd stickad tröja - En vinröd stickad tröja från H&M. Är i storlek XS men funkar även bra för S. Är ganska sliten lite här och var.
DC playmobil figurer.  - Playmobilfigurer från kinderägg i DC tema. Jag säljer en Wonder Woman, en Cyborg, en Flash och två Aquaman
Svart tröja - En svart ny oanvänd tröja från gina tricot i storlek XS.
Blåa mjukis-shorts - Ett par blå mjukis-shorts från gina tricot i storlek XS. Är i bra skick förutom några små fläckar.
Svart klänning - En basis svart klänning i storlek L från H&M.
Bootcut jeans - Ett par bootcut jeans från Gina Tricot i storlek S. Har använda väldigt få gånger och är lite slitna längst ner på benen men inte alls mycket, är annars i väldigt bra skick.
Blommig blus  - En blommig blus från lindex i storlek L.
Svart spetströja i spets - En spetströja i färgen svart från H&M.  Är i storlek 146-152 och passar även XS.
Berlock i rosenkvarts - En berlock i rosenkvarts. Rosenkvarts är känd för att vara kärlekens sten men den fokuserar faktiskt främst på att man ska älska sig själv. Rosenkvarts står även för balans, lugn, harmoni och självförtroende.
berlock med rosenkvarts och spiral - Berlock med spiral och stenen rosenkvarts. Rosenkvarts är känd för att vara kärlekens sten men den fokuserar faktiskt främst på att man ska älska sig själv. Rosenkvarts står även för balans, lugn, harmoni och självförtroende. Jag har två likadana berlocker som man ser på bilderna. En berlock säljer jag för 60 kronor och båda två för 100 kronor. Om man vill köpa två för 100 kronor så får man höra av sig till mig så ändrar jag priset på artikeln till 100 kronor.
Randig lila och svart t-shirt  - En randig lila och svart randig tröja från KappAhl i väldigt gott skick. Passar väldigt bra till någon med lite alternativ stil enligt mig.
Röd och svart gotisk korsett - En röd och svart korsett med storlek 75A men jag skulle säga att den annars är storlek S, och den är justerbar på ryggen. Om man har större storlek än 75A på byst så kan den vara ganska push-up, så om man gillar det är den perfekt! Korsetten har använts ett fåtal gånger och är fortfarande i väldigt bra skick.
Armband i rosenkvarts - Ett rosenkvarts-armband med lite guldpärlor och hjärtberlocker på. Armbandet är köpt på Via Brazil och är i väldigt bra skick. Stenen rosenkvarts är känd för att vara kärlekens sten, men den fokuserar mest på att man ska älska sig själv. Rosenkvarts står även för självförtroende, balans, lugn och harmoni.
Svart klänning med rosor  - Svart klänning från Hennes Collection med långa ärmar och har ett blommigt mönster med röda rosor och gröna blad. Klänningen är i storlek S och är i väldigt bra skick.
Svart plånbok  - Svart plånbok från Ted Baker i präglat läder med gulddetaljer. Plånboken har ett kuvertformat lock med stilrena sömmar i chevronmönster och diskret logga i guld. Har använts en del men plånboken är ändå i väldigt bra skick.
svart och röd gotisk tröja - Ett korsettliknande plagg med hängande tyg längre ner som kan anses som en kjol men det är typ bara löst tyg. Det är inte en riktig korsett men man kan såklart justera den lite med banden. Tröjan har en dragkedja på ryggen, är i storlek medium och är från ett märke som heter Inter-Modea. Detta plagg är perfekt för dig som har exempelvis en gotisk stil eller vill klä ut sig till vampyr.
bronsfärgad kajal - En kajal från Luna by Luna i färgen ”bronze”. Kajalen är oöppnad med plasten kvar på.