Von Garcias

Von Garcias

@amos2000
(1)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 3 följer 10 annonser

Skicka gärna prisförslag! (Vissa saker i min profil kan vara 1:1 så fråga)



Grå hoodie från Gallery Dept. - Snygg grå hoodie från Gallery Dept. med svart tryck på bröstet. Klassisk huva med dragsnören och stor magficka framtill. Mjuk bomullsblandning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look. (Jag är osäker på äkthet eftersom jag köpt varan här på plick men jag tycker den ser äkta ut)
Levi's Premium raka blå jeans - Säljer ett par klassiska raka blå jeans från Levi's Premium. Jeansen har fem fickor, bälteshällor och en snygg tvättad look med ljusblå nyans. Perfekta till vardags och passar till det mesta. Materialet är slitstark denim i bomull.
Ljusblå raka jeans från Jack & Jones - Säljer ett par ljusblå jeans från Jack & Jones med raka ben och slitna detaljer på låret och knät. Klassisk femficksmodell med knappgylf och cool vintagekänsla. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Blå stickad tröja från Boggi Milano - Mysig blå stickad tröja från Boggi Milano med mörkblå ribbade muddar och nederkant. Tröjan har bruna armbågslappar i kontrastmaterial och rund halsringning. Tillverkad i mjuk ull och designad i Italien. Perfekt för kalla dagar.
Vita GGDB SSTAR sneakers  - Säljer ett par vita sneakers från GGDB SSTAR med klassisk låg profil, snörning och stjärndetalj på sidan. Skorna har grå/gröna detaljer och en beige sula. Tillverkade i skinn och har en stilren, avslappnad look. Jävligt ovanliga pga att dem var väldigt limited och såldes för länge sedan, går knappt att hitta
Vinröda Philippe Model sneakers - Snygga vit sneakers från Philippe Model med bruna och vinröda detaljer. Skorna har en klassisk låg siluett, rund tå och är tillverkade i mocka och läder. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look. Nypris ca 5000
US Polo Assn herrklocka i silver - Säljer en stilren herrklocka från US Polo Assn med silverfärgat mesharmband och vit urtavla. Klockan levereras i originalförpackning med logga och tillhörande kort. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design.
Mörkblå jeans med kontrastsömmar - Säljer ett par mörkblå jeans med raka ben och snygga kontrastsömmar. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och knappgylf. Perfekta till vardags för en avslappnad men stilren look. Hittas oftast för ungefär 1600 begade men hos mig för ebdast 400 pga slitning.
Mörkblå jeans från J.Lindeberg - Snygga mörkblå jeans från J.Lindeberg med klassisk femficksmodell och kontrastsömmar i gult. Jeansen har rak passform och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekta för en stilren och enkel look.
Svart Louis Vuitton kortfodral - Snyggt svart kortfodral från Louis Vuitton i slimmad design. Tillverkat i exklusivt läder med plats för flera kort. Kommer med original orange box och dustbag med Louis Vuitton-logga. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Vita Moncler sneakers - Snygga vita sneakers från Moncler. Jäkligt unika och ovanliga. Skorna har en låg profil, vita skosnören och en unik svart textdetalj på sidan. Tillverkade i slätt läder med klassisk gummisula och Moncler-logga på plösen.