Marco Borg

Marco Borg

@angelo1234
(5)
Skutskär | Senast aktiv: Nyligen
12 följare 4 följer 12 annonser


Vit hoodie från Tommy Jeans - Säljer en stilren vit hoodie från Tommy Jeans med logga på bröstet och ärmen. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel streetwear.
Svart track jacket från Champion - Svart track jacket från Champion med dragkedja framtill och logotape längs ärmarna. Jackan har ståkrage och två fickor på sidorna. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Orange hoodie från Peak Performance - Säljer en orange hoodie från Peak Performance med svart logga tryckt på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.
Beige sweatshirt från Les Deux - Säljer en stilren beige sweatshirt från Les Deux med svart text på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Vagabonds storlek (43)  - Dom är användna men är i acceptabelt skick, väldigt mörk marinblå.  (ser nästan svarta ut)
Grå tröja från Nike - Säljer en stilren grå tröja från Nike med lång ärm och en liten Nike-logga på bröstet. Tröjan har en praktisk ficka framtill och är perfekt för en avslappnad stil.
Svart keps - Vid frågor kom dm
Vit klocka från Versus Versace - Snygg vit klocka från Versus Versace med ett unikt lejonmönster på urtavlan. Armbandet är i vitt med texten 'VERSUS' tryckt längs hela bandet. Klockan kommer i ett matchande runt fodral med lejonmotiv. Perfekt accessoar för att lyfta din stil!
Gant hoodie  - Storlek (S) bra skick inga synliga fläckar.
Jordan 1 low storlek 42 - Jordan 1 low i storlek 42. Dom är i bra skick använd kanske 5-6 gånger säljer dom för att dom blivit för små
Trapstar jersey storlek S - Tröjan är i bra skick.
Cardigan storlek M - Marinblå/mörkblå cardigan i storlek (M)
Grå stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå stickad tröja från Polo Ralph Lauren med kabelstickat mönster och rund halsringning. Tröjan har lång ärm och den ikoniska broderade loggan på bröstet.
Svart hoodie från Burberry med dragkedja - Svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och dragkedja framtill. Tröjan har långa ärmar, fickor och justerbar huva med snören. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Svart dunväst från Morris - Säljer en stilren svart dunväst från Morris med dragkedja framtill. Västen har en quiltad design och är perfekt för kyligare dagar. Den är i storlek medium och passar bra för en klassisk look.
Svart corteiz hoodie  - Säljer en svart hoodie med ett coolt tryck på framsidan. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil.
Nike Air sneakers i grått och svart - Snygga Nike tn sneakers (aldrig använd) i grått och svart med ett unikt mönster. Skorna har en synlig Air-enhet i sulan för extra komfort och en stilren design med snörning.
Sail racing zip tröja - Storlek 170 antar (S) trasig dragkedja men det går att stänga utan problem.
Röd hoodie från Nike - Säljer en snygg röd hoodie från Nike i storlek S. Perfekt för höst och vinter med sin varma och bekväma design. Den har en klassisk Nike-logga på bröstet och en praktisk huva med dragsko. Passar både till vardags och träning!
Vit hoodie från Lyle & Scott - Säljer en stilren vit hoodie från Lyle & Scott med deras ikoniska logga på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil eller lager på lager under kallare dagar. 🕊️
BoohooMan väst - Storlek (S) använd 1 gång. Väldigt snygg svart glansig färg.
Palm angels byxor ljusblå storlek M - Bra skick. Säljer dom för att det inte är min stil.
Zara Man väst storlek S - Storlek smal väl omhändertagen (ljusgrå)
H&M Overshirt (storlek S) - Grå overshirt, använt max 3-4 gånger storlek Smal