Victor

Victor

@attila0710
(8)
Norrköping | Senast aktiv: Nyligen
6 följare 1 följer 6 annonser


Grå straight jeans från NEUW - Säljer ett par gråa NEUW jeans. I storlek 30:32. På bilden ser ni mig ha på mig de, jag är 182cm lång. Byxorna är knappt använda och är i nyskick. Så skicket är fortfarande 10/10. Köpta på Johnells för 1500kr. Säljer för 650. Här av dig vid frågor o funderingar.
Palm angels zip hoodie - Köpt i våras, använt knappt 10 gånger.  Nyskick. (Såklart äkta) Storlek L men passar även storlek M Hör av er vid frågor o funderingar
Svart hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer nu min Ralph Lauren hoodie, inte jätte använd eftersom jag växte ut den fort. Köpt för 1700kr och valt o sälja den gör 700 eftersom den fortfarande är jätte bra kvalitet på den och knappt sliten eller urtvättad. Tveka inte att höra av er :)
Hugo boss sweatshirt  - Vit Hugo boss sweatshirt  Storlek L Skick 5/10 Köpt för 2500kr Säljer 400kr Hör gärna av dig vid frågor o funderingarna:)
Monel väst - En monel väst i storlek xl. Använd fåtal gånger och är i nyskick. Eftersom den inte passar så vill Jay helst bara bli av med den så fort som möjligt. Tveka inte att höra av er vid funderingar.
Chinos byxor  - Beigea chinos Storlek M Skick 9/10 Skriv vid mer frågor och funderingar :)
Svart hoodie från Lacoste  - Svart hoodie från Lacoste. Säljer pågrund att jag växt ut den, är inte jätte använd så den är i bra skick och är i storlek S och passar om man är mellan cirka 173-180. Köpt på Johnells för 1700kr. Hör av dig vid frågor o funderingar.
Nike hoodie -  Beige Nike hoodie. Storlek:  S skick 5/10
Mörkblå jeans från Diesel - Snygga mörkblå slim fit jeans från Diesel med slitna detaljer oJeansen har en knappgylf och är perfekta för en avslappnad stil. Märket är synligt på bakfickan. Storlek 28/32. Köpta här på Plick men var för små så säljer dom för billigare pris. Här gärna av er om ni har några frågor o funderingar:)
The North Face jacka - Säljer min The North Face jacka pågrund av att jag inte använder den längre, den är i gott skick och inte jätte använd, den passar både storlek M och L och XL då den är unisex. Skick 7/10 Hör av er vid frågor eller funderingar :)
Zara väst - Säljer min zara väst pågrund av att jag inte använder den mer, den är i gott skick och inte mycket använd, den är i storlek S men passar även storlek M. Skick: 8/10
Puma hoodie - Puma hoodie. Aldrig använd och är i nyskick. Pris kan diskuteras. Storlek M. Tveka inte att höra av dig vid frågor och funderingar:)
Jack & jones zip hoodie - Säljer min Jack & Jones zip hoodie, bra  skick på den förutom lite slitet på ett ställe (sista bilden) Skick annars 7/10 hör av er vid frågor :)
Ralph Lauren tröja - Säljer min Ralph Lauren tröja pågrund av att den växt ur mig. Den är knappast använd pågrund av att jag köpte den i för liten storlek. Storlek S (Köpt på johnells för 800kr)
 grå zip hoodie - grå zip hoodie från Jack & Jones. Knappt använd eftersom jag växte ut den ganska fort, storlek M. Skick: 9 av 10
Sail racing - Säljer nu min sail racing hoodie eftersom jag inte använder den längre. Haft ett tag men fortfarande i bra skick lite sliten men annars inga problem med den. Tveka inte att höra av dig vid frågor o funderingar.
The North Face jacka - Säljer min The North Face jacka pågrund av att jag väx ut den. Använd fåtal gånger och eftersom jag inte kan använda den längre vill jag helst bara bli av med den så fort som möjligt. Storlek M. Skick 7/10. Pris kan diskuteras.