Emel

Emel

@bekem2025
(1)
| Senast aktiv: Idag
2 följare 0 följer 16 annonser


Mintgrön skjorta från Polarn O. Pyret - Fräsch mintgrön skjorta från Polarn O. Pyret med klassisk krage och vita knappar. Skjortan har lång ärm och liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och ljusa plagg. Tillverkad i mjuk bomull.
Blommig volangkjol från MSCH - Supersöt kort volangkjol från MSCH med blommigt mönster i orange, grön och gul på vit botten. Kjolen har smock i midjan och flera lager volanger som ger en luftig och somrig känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
FC Bayern München matchtröja Adidas - Säljer en officiell FC Bayern München matchtröja från Adidas i röd färg med mörkröda chevronmönster. Tröjan har korta ärmar, vita detaljer och klubbmärke på bröstet. Tillverkad i lätt och ventilerande funktionsmaterial.
Vit blus med spets från Odd Molly - Säljer en vit blus från Odd Molly med v-ringning, korta ärmar och dekorativ spets längs halsringning och nederkant. Blusen har en liten knapp framtill och broderad logga i nacken. Perfekt för dig som gillar detaljer och en feminin stil.
Jeansklänning från Denim 36 med knappar - Snygg jeansklänning från Denim 36 med korta ärmar, knappar hela vägen framtill och två bröstfickor. Klassisk skjortkrage och coola sömdetaljer. Perfekt för dig som gillar denim och vill ha en avslappnad men trendig look.
Nike Mercurial fotbollsskor turkos - Nike Mercurial fotbollsskor i en fräsch turkos och limegrön färg med svarta detaljer. Skorna har snörning, platt sula med dobbar och är tillverkade i syntetmaterial för bästa grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut på fotbollsplanen.
Arsenal Puma fotbollströja röd/vit - Arsenal fotbollströja från Puma i rött och vitt med klubbmärke på bröstet och Fly Emirates-tryck. Klassisk krage med knapp, guldiga detaljer och korta ärmar. Tillverkad i lätt och ventilerande polyester, perfekt för match eller träning.
FC Bayern München matchtröja Adidas - Snygg FC Bayern München fotbollströja från Adidas i röd med mörkröda chevron-ränder. Klassisk klubbmärke på bröstet, vita Adidas-ränder på axlarna och stora T-Mobile-loggan framtill. Tillverkad i lätt och ventilerande material.
Mönstrad långklänning från Esprit - Säljer en färgglad långklänning från Esprit med smala axelband och twistad detalj framtill. Klänningen har ett abstrakt mönster i blått, lila, grönt och gult och är tillverkad i ett lätt och luftigt material. Perfekt för varma dagar och somriga vibes!
Vinröd teddyjacka från McKinley - Mysig vinröd teddyjacka från McKinley i storlek 36. Jackan har hög krage, hel dragkedja och är tillverkad i fluffigt fleece-material. Perfekt för kalla dagar när du vill ha något både snyggt och bekvämt.
Svart och vit klänning från Esprit - Supersnygg svart och vit klänning från Esprit med tunna axelband. Överdelen har vit drapering och svart spetsdetalj, medan kjolen är svart och faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar eleganta detaljer och stilren look.
Lila croppad Nike Air sweatshirt - Säljer en lila croppad Nike Air sweatshirt med metallic-logga framtill. Tröjan har lång ärm, relaxed fit och dragkedja i ryggen. Materialet är mjuk bomullsmix, perfekt för chill eller träning. Matchar snyggt med tillhörande byxor för en komplett look.
Grå och svart Nike hoodie XL - Snygg grå och svart hoodie från Nike i storlek XL. Tröjan har huva, lång ärm och en stor magficka. Ärmarna har svarta paneler med vita Nike-loggor längs sidorna och en vit piping. Perfekt för chill eller träning.
Palladium vinterboots i mocka, strl 41 - Snygga ljusbruna vinterboots från Palladium i mocka med grov sula och snörning. Fodrade med mjuk, vit syntetpäls för extra värme. Vattentäta och perfekta för kalla dagar. Märke och detaljer i blått på plös och häl. Klassisk outdoor-look.
Mörkgrön bomberjacka Alpha Industries - Snygg mörkgrön bomberjacka från Alpha Industries med klassisk 'Remove Before Flight'-tag på ärmen. Jackan har guldfärgade dragkedjor, ribbade muddar och detaljerade fickor. Tillverkad i glansig polyester som ger en clean och modern look.
Rullat  långärmad tröja från Replay - Snygg röd långärmad tröja från Replay med tryck 'REPLAY SUPERIOR STANDARD' på ryggen och 'EIGHTYONE' på ena ärmen. Tröjan är i mjuk bomull och har en klassisk rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear vibes.
Blå pufferjacka från Tommy Hilfiger - Snygg marinblå pufferjacka från Tommy Hilfiger med huva och dragkedja. Jackan har två fickor med dragkedja och klassiska Hilfiger-detaljer på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grå hoodie Polo Bear Ralph Lauren - Grå hoodie från Polo Ralph Lauren med ikoniska Polo Bear-trycket på bröstet. Tröjan har huva och långa ärmar, perfekt för en chill och avslappnad stil. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Grön pufferjacka från Gant - Snygg grön pufferjacka från Gant med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, två fickor med dragkedja och en liten logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.