IsabelleS

IsabelleS

@bellisa3490
(4)
Stockholm | Senast aktiv: Senaste månaden
14 följare 7 följer 1 annonser



Mörkgrön kofta från Gabucci - Stilren mörkgrön kofta från Gabucci med klassisk krage och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Använt ett fåtal gånger och i toppen skick utan nopprar eller slitningar. Super snygg tröja för killar som passar alla i en storlek S/50.
Såld
Zara kjol - En jätte snygg höst/vinter kjol i svart från zara, den är i storlek xs men passar för en S också. Den har inbyggda shorts under kjolen.
Såld
From future charsmire hoodie - En sån fin charsmire hoodie nu till hösten, den är i väldigt gott skick men har släppt lite u sömen under ena armen. Men det går att du till enkelt.
Såld
Kurt geiger väska - En super snygg mörkgrön Kurt geiger väska i bra skick som är perfekt väska till hösten.
Såld
Charsmire hoodie blå - Charsmire hoodie från from future i en sån härlig blå färg med färgglada räder på armarna. Den är i storlek S och så skön nu till hösten.
Såld
Zadig t-shirt  - En vit Zadig&voltaire t-shirt med mörkblått tryck. Storlek 14 år och är i bra skick, den har några små skråmor längst ner på tröjan men man ser de knappt.