Benjamin shop

Benjamin shop

@benji9074
| Senast aktiv: Idag
11 följare 17 följer 24 annonser

Svara snabbt skickar inom 1-2 dagar säljer billigt



Ljusblå pikétröja från Lyle & Scott - Snygg ljusblå pikétröja från Lyle & Scott med klassisk krage och knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska gula loggan broderad på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Marinblå pikétröja från GANT - Klassisk marinblå pikétröja från GANT med korta ärmar och krage. Tröjan har knappar vid halsen och en liten broderad GANT-logga på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Mörkblå pikétröja från Peak Performance - Klassisk mörkblå pikétröja från Peak Performance med liten vit logga på bröstet. Tröjan har krage, korta ärmar och två knappar vid halsen. Perfekt för en stilren och sportig look.
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Snygg blå pikétröja från Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet och siffra på ärmen. Klassisk krage med knappar och gröna detaljer på insidan. Perfekt för en stilren och sportig look.
Blå raka jeans från Acne Studios - Säljer ett par klassiska blå jeans från Acne Studios med raka ben och hög midja. Jeansen har fem fickor, kontrastsömmar och en läderpatch med logga bak i midjan. Perfekta till en avslappnad stil och tillverkade i slitstark denim.
Replay smala blå jeans - Snygga blå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och smal passform. Jeansen har slitna detaljer och en läderpatch med Replay-logga bak i midjan. Tillverkade i denim med en tvättad look som ger en cool vardagsstil.
Blå jeans från Dsquared2 - Snygga blå jeans från Dsquared2 med klassisk femficksdesign och läderpatch bak i midjan. Jeansen har en något smalare passform och är tillverkade i denim med lätt tvättad effekt. Perfekta för en trendig och avslappnad stil.
Juventus matchtröja svartvit Adidas - Juventus officiella matchtröja från Adidas i klassiskt svartvitt randigt mönster. Tröjan har klubbmärke, Adidas-logga och Jeep som sponsortryck på bröstet. Korta ärmar och V-ringad krage. Perfekt för fotbollsfans!
Svarta Adidas sneakers med mesh - Snygga svarta sneakers från Adidas med klassiska tre ränder på sidan. Skorna har ovandel i mesh och syntet, samt tjock sula för extra komfort. Perfekta för dig som gillar sportig stil och vill ha något som funkar till det mesta.
Grå kostymbyxor med dondup - Snygga grå kostymbyxor i klassisk rak modell med bälteshällor och en bakficka med knapp. Materialet ser ut att vara en mjuk och lite melerad textil som ger en stilren look. Perfekta till skjorta eller stickad tröja.
Blå Levi's jeans 504 - Säljer ett par blå jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och ikonisk läderpatch bak i midjan. Jeansen har raka ben och tydliga kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar tidlös denimstil.
Svart hoodie med dragkedja från Adidas - Svart hoodie från Adidas med dragkedja framtill och stor huva. Ärmen har en stor vit Adidas-logga tryckt längs sidan. Hoodien har ribbade muddar och fickor på framsidan. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Nike Air Max 97 vita sneakers - Nike Air Max 97 sneakers i vitt med ikoniska vågformade paneler och synlig Air-enhet i sulan. Skorna har reflekterande detaljer, snörning och en sportig siluett. Tillverkade i textil och syntetmaterial för en clean och modern look.
Svart sweatshirt från Dondup - Säljer en svart sweatshirt från Dondup med vit logga tryckt över bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Vit pikétröja från Hampton republic  - Klassisk vit pikétröja från Hampton republic med korta ärmar och liten logga på bröstet. Tröjan har krage och knappar framtill, perfekt för en clean och stilren look. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Svart HOODRICH hoodie med röd text - Svart hoodie från HOODRICH med stor röd broderad logga på bröstet. Klassisk huva med dragsko och känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för en firm streetwear-look.
Dior Sauvage Elixir parfym - Dior Sauvage Elixir parfym i en elegant mörkblå glasflaska med matchande svart kartong. Flaskan har en stilren, rund form och silverdetaljer vid halsen. En ikonisk doft som utstrålar lyx och modernitet den är typ 20ml kvar
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med stora vita bokstäver broderade på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt en klassisk relaxed fit. Perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå täckbyxor från haglöfs - Säljer ett par mörkblå täckbyxor från Haglöfs med justerbar kardborre i midjan. Byxorna har en enkel och clean design, perfekta för kalla dagar. Materialet är slitstarkt och vindtätt, vilket gör dem grymma för vinterns alla äventyr.
Svart Dsquared2 ICON sweatshirt - Svart sweatshirt från Dsquared2 med stor vit 'ICON'-logga framtill. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en trendig och avslappnad stil.
Svart vindjacka från Sail Racing - Svart vindjacka från Sail Racing med dragkedja framtill och hög krage med fleecefoder. Jackan har logotyp broderad på bröstet och justerbara ärmslut med kardborre. Materialet är lätt och vindtätt, perfekt för blåsiga dagar.
Svart pufferjacka från Vinson Polo Club - Svart pufferjacka med huva från Vinson Polo Club. Jackan har broderade detaljer med amerikansk flagga och text, samt logga på bröstet. Quiltad design, dragkedja framtill och fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en sportig vibe.
Blå pufferjacka från Columbia - Blå och mörkblå pufferjacka från Columbia med huva och röda dragkedjedetaljer. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt skön passform.
Blå pufferjacka från Hilfiger Denim - Snygg mörkblå pufferjacka från Hilfiger Denim med hög krage, tryckknappar och Hilfiger-logga i läder på ärmen. Jackan har två fickor framtill och ribbade muddar vid ärmsluten. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.