Max blomgren

Max blomgren

@blomman6790
| Senast aktiv: Denna vecka
7 följare 7 följer 4 annonser



Svart hoodie från RYVL - En stilren svart hoodie från RYVL med huva och dragsnören. Klassisk känguruficka framtill och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för en avslappnad look och enkel att matcha med det mesta passar folk som e 170 plus .
Svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den ikoniska röda logotypen broderad på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för en avslappnad och stilren look passar folk runt 170 cm .
Ralph Lauren Polo parfymset - Säljer ett parfymset från Ralph Lauren Polo med två flaskor, en röd och en blå. Flaskorna är i glas med klassisk Polo-logga och har snygg, stilren design. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och vill ha något som sticker ut i badrumsskåpet.
Mörkblå tröja från Uniqlo - En stilren mörkblå tröja från Uniqlo med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en klassisk och enkel look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Ljusgrå hoodie från Superdry - Säljer en ljusgrå hoodie från Superdry med stor logga och text på bröstet. Hoodien har huva med dragsko, magficka och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för chill dagar.
Xerjoff Eau de Parfum blå/guld - Lyxig parfym från Xerjoff i en elegant blå flaska med gulddetaljer och sammetliknande yta. Kommer i en vinröd och guld kartong med blått band. Tillverkad i Italien och utstrålar exklusivitet och stil.