Younis Ridi

Younis Ridi

@bob12321
(2)
| Senast aktiv: Idag
5 följare 3 följer 7 annonser



Beige Moncler pufferjacka med päls - Säljer en beige pufferjacka från Moncler med fluffig päls runt huvan och markerad midja med bälte. Jackan har dragkedja framtill och snygga detaljer som Moncler-logga på dragkedjan. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
Svart t-shirt från SikSilk med logga - Svart t-shirt från SikSilk i bomull med vit broderad logga på bröstet och tryckt SikSilk-text på ärmarna. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Svart pufferjacka från Vinson, M - Svart pufferjacka från Vinson med huva, dragkedja och vita tryckdetaljer som '23' och logga på bröstet. Jackan är vadderad och har sportig vibe, perfekt för kalla dagar. Snygga detaljer och klassisk amerikansk stil.
Adidas svart track jacket XS - Svart Adidas track jacket med färgglada ränder i gult och blått och grönt längs ärmarna. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och broderad Adidas-logga i gult och blått o grönt på bröstet. CHILE 20-detalj vid fickan och klassisk sportig look.
Vit hoodie från FILA med ränder, strl L - Snygg vit hoodie från FILA i storlek L med breda svarta och röda ränder över bröstet och ärmarna. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och tryckt FILA-logga på bröstet och ärmen. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Svart och grå Levi's t-shirt V-ringad - Två stilrena t-shirts från Levi's i svart och grått med klassisk V-ringning och liten röd Levi's-logga på bröstet. Båda är kortärmade och i mjuk bomull, perfekta för en clean och enkel look. Båda två för 100kr.
Svart Alpha Industries tröja med fack på armen. - Cool svart tröja från Alpha Industries med röda detaljer och texten 'REMOVE BEFORE FLIGHT' på banden. Tröjan har en dragkedja på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut lite extra.
Okänd vara - Bilden är för mörk för att identifiera varan eller dess detaljer.
Svart dunväst från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med två vertikala dragkedjefickor framtill och Moncler-logga på bröstet. Västen har hög krage och quiltad design som ger en sportig och trendig look. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Nike Air Max Plus svart/vit - Nike Air Max Plus sneakers i svart och vitt med ikoniska vågmönster och mintgrön Swoosh. Skorna har en chunky sula med synliga Air-enheter och vita detaljer. Ovandelen är i mesh och syntet för en sportig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med din sneakerstil.          Kartongen är skadad pga av transport. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
 BAPE t-shirt - Säljer en vit t-shirt från A Bathing Ape med det klassiska apansikte-trycket i rutigt mönster på bröstet och texten 'BY BATHING APE' under. T-shirten har korta ärmar och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Nike tn - Säljer mina feta Nike tn,s helt o använda.
Apple AirPods Pro 2 USB-C MagSafe - Apple AirPods Pro (2:a generationen) med MagSafe-laddningsetui (USB-C). Trådlösa in-ear hörlurar i vit färg med silikontoppar och stilren design. Perfekta för musik, samtal Levereras i originalförpackning.
Vit t-shirt  - Vit basic t-shirt från B&C Collection i storlek S, med rund hals och korta ärmar. På bröstet sitter en broderad Moncler-inspirerad patch som ger en clean och stilren vibe. Perfekt till jeans eller shorts för en enkel look.