Oskar Bäcklund

Oskar Bäcklund

@bullen123zz
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 1 följer 3 annonser



Parajumper Mössa - Säljer en svart ribbstickad mössa från Parajumper med uppvikt kant och en broderad patch framtill. Klassisk och enkel design som passar till det mesta. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Mössan är äkta.
Svart jeansjacka med teddyfoder Levi's L - Säljer en svart jeansjacka från Levi's i storlek L med mjukt vitt teddyfoder på insidan. Jackan har klassisk knappstängning, två bröstfickor med lock och sidofickor. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm look under hösten och vintern.
Beige dunväst från Burberry - Säljer en beige dunväst från Burberry med ikoniskt rutigt foder i huvan. Västen har dragkedja och knappar framtill, två fickor med dragkedja och en snygg patch med Burberry London England på bröstet. Perfekt för lager på lager och riktigt clean look. Säljs pga används ej.
CP Company Zipper - Zipper ifrån cp company. Den har en tajt huva och det klassiska CP company märket på armen. Den är i bra skick. Säljes pga används ej. storlek XL men passar M